-26%

Зарядний пристрій Vulkan CT15
2 832 ₴
2 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: CT15
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій Vulkan CT15 - зручний і компактний зарядний пристрій для зарядки АКБ емностью 20-150 Ah і напругою 12-24В.
Призначення: дуже часто використовується для зарядки акумуляторів легкових автомобілів, мікроавтобусів, малотоннажних вантажівок, а також для малопотужної будівельної і сільськогосподарської техніки.
Особливості зарядних пристроїв Vulkan
- Висока продуктивність
- Зручні у використанні та зберіганні
- Надійний металевий корпус
- Зручна контрольна панель управління
Переваги Vulkan CT15
- Система захисту від замикання, перегріву, помилкової полярності і різних перевантажень
- Для контролю показників струму заряду використовується аналоговий амперметр
- Може працювати з акумуляторними батаремі ємністю до 150 Аh
- Оснащений пластиковою рукояткою для зручного транспортування
- Компактний металевий корпус захищає пристрій від негативного зовнішнього впливу
- Вентиляційні отвори забезпечують захист від перегріву
- Автоматичний процес зарядки
- Два режими роботи: швидка і звичайна зарядка
- Невелика вага - всього 4,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Струм заряду | 15 А |
| Ємність акумулятору | 150 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴

