Пускозарядний пристрій Vulkan CF600 - легкий і надійний пристрій для запуску двигунів автомобільної техніки при сів акумуляторі. Також використовується для зарядки АКБ об'ємом до 500 Ah.
Призначення: використовується для зарядки акумуляторів, запуску різних транспортних засобів і сільськогосподарської техніки.
Особливості пускозарядних пристроїв Vulkan
- Висока продуктивність
- Зручні у використанні та зберіганні
- Надійний металевий корпус
- Зручна контрольна панель управління
Переваги Vulkan CF600
- Зручна форма у вигляді валізи
- Інтуїтивно зрозуміле управління
- Якісна мідна обмотка трансформатора
- Аналоговий амперметр
- Наявність двох режимів: швидка і звичайна зарядка
- Зручний таймер повідомить про закінчення процесу зарядки
- Оснащений захистом від перегріву і неправильної полярності
- Якісний кабель
- Висувна ручка полегшує транспортування пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Струм заряду | 75 А |
| Ємність акумулятору | 500 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Вага | 23 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 241 ₴


