-26%

Пуско-зарядний пристрій Vulkan CT60
5 303 ₴
3 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: CT60
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пускозарядний пристрій Vulkan СТ60 - компактне якісне обладнання для швидкої зарядки автомобільних АКБ, а також пуску разраженной акумуляторів. Пускового струму 150А досить для пуску легкового авто. Працює з акумуляторами на 12В і 24В. Дуже добре підходить для побутового використання.
Призначення: часто використовується для легкових транспортних засобів і вантажних автомобілів малої тоннажності.
Особливості пускозарядних пристроїв Vulkan
- Висока продуктивність
- Зручні у використанні та зберіганні
- Надійний металевий корпус
- Зручна контрольна панель управління
Переваги Vulkan СТ60
- Обладнано системою захисту від замикання, перегріву, помилкової полярності і різних перевантажень
- Для контролю показників струму заряду використовується аналоговий амперметр
- Працює з акумуляторними батареями ємністю до 450 Аh
- Пластикова ручка забезпечує зручне транспортування
- Працює з напругою 220 В
- Якісна мідна обмотка трансформатора
- Автоматичний процес зарядки
- Три режими роботи: швидка і звичайна зарядка, режим СТАРТ
- Відносно невелика вага (9,7 кг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Струм заряду | 55 А |
| Ємність акумулятору | 450 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 9.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴

