
Круг відрізний RHODIUS XT70 AlphaLine 150*1,5*22 сталь/неіржавіюча сталь (211095)
48 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 211095
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги RHODIUS XT70 AlphaLine:
- 150 мм - робочий діаметр
- 1,5 мм - товщина кромки кола
- 22,23 - посадкове отвір
- 10200 об/хв - максимально допустимі обороти при роботі
- 80 м/с - максимальна робоча швидкість круга
- Performance Plus - на 20% більша продуктивність, ніж в аналогів
- Мале заусенцеобразование
- Висока швидкість різання
- Мале іскріння
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Круг відрізний RHODIUS XT70 AlphaLine 150*1,5*22
ОПИС ВІДРІЗНОГО КОЛА RHODIUS XT70 AlphaLine 150*1,5*22
RHODIUS XT70 AlphaLine 150*1,5*22 - абразивный отрезной круг, который применяется для реза металлических деталей. Устанавливается на угловую шлифмашину с рабочим диаметром 150 мм и частотой вращения до 10200 об/мин. Толщина кромки круга составляет всего 1,5 мм, что позволяет использовать его для реза листовых металлов. Благодаря своему составу отрезной круг способен резать как обычный черный металл, так и нержавеющую сталь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Rhodius |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
