
Віброшліфмашина Metabo FSR 200 Intec (600066500)
2 819 ₴
1 928 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600066500
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Вібраційна шліфмашина Metabo FSR 200 Intec – електроінструмент для шліфування та полірування різних будівельних матеріалів завдяки зворотно-поступальним рухам робочої підошви, до якої кріпиться абразивна шліфувальна стрічка. Під час роботи забезпечує до 13000 об/хв. Може працювати з шліфувальним папером шириною 102 мм та довжиною 114 мм.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для обробки різних дерев’яних, металевих та пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, у процесі монтажних та демонтажних робіт.
Переваги вібраційної шліфмашини Metabo FSR 200 Intec
- Підходить для комфортної роботи однією рукою
- Збалансоване співвідношення ваги та потужності забезпечує відмінну продуктивність
- Рукоятка має нековзку накладку Softgrip
- Шарикопідшипники захищені від потрапляння пилу, що продовжує термін їх експлуатації
- Підключається касета з фільтром, що збирає пил без підключення пилососа
- Надійна система затиску шліфпаперу з липучкою або без неї
- Для швидкого відведення пилу та дрібного сміття з робочої зони можна підключити будівельний пилосос через спеціальний адаптер (у комплект не входить)
Технічні характеристики вібраційної шліфмашини Metabo 600066500
| Тип шліфмашини: | Вібраційна |
| Споживана потужність: | 200 Вт |
| Обороти холостого ходу: | 13000 об/хв |
| Довжина стрічки: | 114 мм |
| Ширина стрічки: | 102 мм |
| Частота коливань: | 26000 кол/хв |
| Амплітуда коливань: | 1,4 мм |
| Рівень шуму: | 87 дБ |
| Вібрація під час роботи: | 3 м/с² |
| Довжина кабелю: | 2,8 м |
| Вага: | 1,3 кг |
| Батьківщина торгової марки: | Німеччина |
| Країна-виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 36 міс |
Комплектація
- Пробивний інструмент
- Касета для збору пилу
- Складчастий фільтр
- Пластиковий кейс
- Інструкція з експлуатації
5 причин купити шліфмашину в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити вібраційну шліфмашину Metabo FSR 200 Intec. Укрсервіс – авторизований дилер ТМ Metabo на території України. Вся продукція сертифікована та постачається з офіційною гарантією якості. Якщо Вам потрібна вібраційна шліфмашина і Вас цікавить ціна на неї, менеджери нададуть детальну консультацію та підкажуть, яка шліфмашина найкраще підходить для шліфування дерева. У каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі та переглянути правдиві відгуки про шліфмашину Metabo FSR 200 Intec.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Основна рукоятка | Не подовжена |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
- Ціна: 1 928 ₴

