
Далекомір лазерний Metabo LD 30 (606162000)
4 665 ₴
3 744 ₴
- Готово до відправки
- Код: 606162000
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Далекомір Metabo LD 30 - електронний пристрій для вимірювання відстані від спостерігача до необхідного об’єкта за допомогою лазерного променя. Дозволяє вимірювати довжину, площу, об’єм, забезпечує безперервне вимірювання (відстеження).
Сфера застосування: використовується у будівництві, архітектурі, геодезії, ландшафтному дизайні.
Переваги далекоміра Metabo LD 30
- Швидкі вимірювання та простота у використанні
- Сертифікат відповідно до норм ISO 16331-1: гарантована точність вимірювань для відстані та довжини
- Ударостійкий корпус із м’яким покриттям для більш зручного використання
- Далекомір автоматично вимикається після деякого часу у режимі очікування, що значно економить заряд
- Рідкокристалічний дисплей із підсвіткою дозволяє комфортно працювати навіть у умовах поганого освітлення
- Чохол далекоміра надійно кріпиться на поясі
- Повного заряду батарейок вистачає для приблизно 5000 одиночних вимірювань
Технічні характеристики далекоміра Metabo LD 30
| Дальність вимірювань: | до 30 м |
| Клас лазерного випромінювача: | 2 |
| Довжина хвилі: | 635 Нм |
| Потужність світлового променя: | <1 мВт |
| Робоча температура: | від 0°C до +40°C |
| Точність вимірювань: | ± 3 мм |
| Габарити: | 190 x 50 x 135 мм |
| Вага: | 0.1 кг |
| Походження торгової марки: | Німеччина |
| Країна-виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 міс |
Комплектація Metabo LD 30
- Лазерний далекомір Metabo LD 30
- Сумка-чохол із можливістю кріплення на поясі
- 2 батарейки AA 1,5 V (LR6)
- Картонна коробка
5 причин купити далекомір в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити недорого лазерний далекомір для вимірювання довжини. Компанія Укрсервіс — офіційний дилер ТМ Metabo на території України. Вся продукція сертифікована та постачається з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавлять ціни на лазерні далекоміри, менеджери нададуть детальну консультацію та підкажуть, який лазерний далекомір купити. У каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі та переглянути правдиві відгуки про далекомір для вимірювання відстані Metabo LD 30.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм |
| Максимальна дальність вимірювань | 60 м |
| Максимальний час вимірювання | 1 сек |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Додаткові функції | |
| Додавання/віднімання результатів вимірювання | Так |
| Обчислення площі | Так |
| Обчислення об'єму | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 110 г |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Живлення | |
| Тип батарейки | ААА |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Випромінювання діода, нм | 635 |
| Час вимірювання, с | 0.5 |
| Точність вимірювання, мм | 3 |
| Харчування далекоміра | 2xAAA |
| Робоча температура, С | 0..+40 |
| Різьба штатива, дюйм | Немає |
| Ступінь захисту, IP | 54 |
| Дальність вимірювань, м | 30 |
| Кількість точок | 1 |
- Ціна: 3 744 ₴

