-18%

Зарядний пристрій Metabo ASC 55, 12-36 В (627044000)
2 314 ₴
1 893 ₴
- Готово до відправки
- Код: 627044000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій Metabo ASC 55, 12-36 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Напруга зарядки | 36 В |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Маса | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | зарядний пристрій |
| Напруга, В | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 893 ₴
