
Пилосос Karcher NT 70/2 Me Classic Edition миючий
23 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.667-306.0
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Пилосос Karcher NT 70/2 Me Classic - обладнання для вологого і сухого прибирання різних поверхонь. Дана модель оснащена містким сміттєзбиральником з нержавіючої сталі ємністю 70 літрів. Має дві всмоктувальні турбіни, які в разі необхідності можна швидко замінити.
Призначення: збір рідини, великої бруду і пилу на будь-яких твердих поверхнях; чистка салону автомобіля.
Переваги пилососа Karcher NT 70/2 Me Classic
- Завдяки патронному фільтру пилосос можна використовувати без фільтр-мішків
- Сміттєзбірник з високоякісної сталі
- Компактна і міцна конструкція
- Шланг стійкий до зовнішнього фізичного впливу
- Два стаціонарні колеса та два поворотні ролика разом з зручною ручкою дозволяють легко транспортувати пилосос
- Відбійник для захисту пилососа і навколишні предмети від пошкоджень
- Спеціальний гачок на корпусі для компактного зберігання мережевого шнура
- Дві потужні всмоктувальні турбіни забезпечують більш ретельний збір сміття
- Завдяки системі Easy Service всмоктувальні турбіни можна зняти досить швидко
Технічні характеристики пилососа Керхер NT 70/2 Me Classic
| Тип живлення: | електромережа 220 В |
| Потужність: | 2300 Вт |
| Місткість сміттєзбірника: | 70 л |
| Витрата повітря: | 2 х 53 л/с |
| Розрідження повітря: | 225 мбар / 22.5 кПа |
| Довжина шнура: | 7.5 м |
| Рівень звуку: | 76 дБ(А) |
| Габарити: | 580 x 510 x 850 мм |
| Вага: | 18.5 кг |
| Батьківщина торгової марки: | Німеччина |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
Комплектація Karcher NT 70/2 Me Classic
- Всмоктуючий шланг 2,5 м.
- Підлогова насадка для вологого і сухого прибирання 360 мм
- Щілинна насадка
- Сміттєзбірник з нержавіючої сталі
- Патронний фільтр
- Зливний шланг
- Ручка для переміщення
5 причин купити миючий пилосос в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна недорого купити пилосос для будівельного пилу. Компанія Укрсервіс - офіційний дилер техніки ТМ Karcher на території України. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить ціна на промисловий пилосос, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, який миючий пилосос купити. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про промисловий пилосос Karcher NT 70/2 Me Classic.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
Інструкція з експлуатації пилососа Karcher NT 70/2 Me Classic
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Розрідження | 225 мбар |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Об'єм пилозбірника | 70 л |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Матеріал бака | Метал |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Зливний шланг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
- Ціна: 23 999 ₴
