
Верстат свердлильний Vulkan VLK-13T1 настільний, 220 В, 350 Вт
7 916 ₴
- Готово до відправки
- Код: VLK-13T1
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердлильний верстат Vulkan VLK-13T1 - електричне обладнання для свердління глухих і наскрізних отворів у металевих, дерев'яних, пластикових і кам'яних деталях. Залежно від поставленно завдання може працювати з різними свердлами, зенкерами, розгортками, мітчиками і іншим інструментом. Дана модель має настільне виконання.
Призначення і сфера застосування: свердління, розсвердлювання, зенкування, розгортання, нарізування внутрішніх різьб, вирізання дисків з листового матеріалу. Використовується в домашніх і професійних майстернях, на виробництві.
Переваги свердлильного верстата Vulkan VLK-13T1
- Надійний електродвигун двофазний
- 12 режимів швидкості дозволяють виконувати роботу більш якісно і точно
- Велика кнопка Вкл/Викл зручно розташована прямо перед оператором
- Верстат надійно встановлюється на столі
- Верстатні лещата з шириною затиску 65 мм надійно фіксують оброблювану деталь
- Швидкозатискний патрон забезпечує легку і швидку заміну робочих елементів
- Робоча платформа легко і швидко регулюється по висоті, що забезпечує комфортну роботу з заготовками різних розмірів
- Велика підстава і металева колона забезпечують хорошу стійкість конструкції
Технічні характеристики Вулкан VLK-16T1
| Тип двигуна: | електричний, 220 В |
| Потужність: | 550 Вт |
| Кількість швидкостей: | 12 |
| Тип конструкції: | настільний |
| Діаметр шпинделя: | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердла: | 13 мм |
| Тип шпинделя: | В16 |
| Хід шпинделя: | 50 мм |
| Кількість обертів: | 500-2500 об/хв |
| Відстань від шпинделя до колони: | 169 мм |
| Діаметр колони: | 48 мм |
| Висота верстата: | 590 мм |
| Габарити робочої платформи: | 300x300 мм |
| Габарити основи: | 456x273 мм |
| Габарити упаковки: | 895x490x290 мм |
| Вага: | 18 кг |
| Батьківщина торгової марки: | Україна |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
Комплектація
- Лещата верстатні 65 мм - 1шт
- Набір шестигранників
- Клин - 1 шт
- Інструкція експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Виробник | VULKAN |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обертів холостого ходу | 5 об/хв |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 18 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 13 мм |
| Ширина столу | 165 мм |
| Довжина столу | 166 мм |
| Виліт шпинделя | 169 мм |
| Хід шпинделя | 50 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 916 ₴


