Топ
-26%

Мінімийка Vulkan OLD701-140 (OLD701-140)
14 109 ₴
10 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: OLD701-140
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Vulkan OLD701-140:
- 12 місяців - повна гарантія на весь механізм
- 140 бар - номінальний тиск води на виході
- 170 бар - максимальний тиск води на виході
- 510 л/год - максимальна продуктивність
- Безщітковий двигун
- 2500 Вт – максимальна вихідна потужність
- IPX5 - високий клас захисту від води
- Система автоматичного відключення - надійний захист від перевантаження
- 20 кг - найменшу вагу в класі
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мінімийка Vulkan OLD701-140
- Шланг високого тиску 8 м
- Пістолет
- Подовжувач для пістолета
- Змінні фрези для подовжувача 2 шт
- Адаптери на шланг 1/2" і 3/4"
- Картонна коробка.
ОПИС МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ Vulkan OLD701-140
Мощный двигатель на 2500 Вт позволяет работать длительное время без остановки. В стандартном режиме мойка выдает давление 140 бар с потреблением воды 420 л/час. На максимальных оборотах двигателя кратковременно давление на выходе достигает 170 бар, а расход воды 510 л/час. Имеется встроенная система автоматического отключения мойки, в случае значительной перегрузки срабатывает тепловая защита и мойка выключается. Кроме того мойка дополнительно комплектуется ёмкостью для моющего средства, что значительно повышает эффективность работы.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 170 бар |
| Максимальна продуктивність | 510 л/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Призначення | Автомобільні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка |
| Кількість обертів вала двигуна | 2800 об/хв |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Об'єм бака для миючого засобу | 0.6 л |
| Розташування клавіш управління | корпус, пістолет |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Сопло струминної трубки | Двопозиційне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 499 ₴

