
Перфоратор Bosch GBH 8-45 D Professional (0611265100)
45 402 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0611265100
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Перфоратор BOSCH GBH 8-45 D - надійний електроінструмент від відомого німецького виробника BOSCH. Дана модель має три функції: свердління з ударом, довбання. Це дозволяє домогтися високої продуктивності. Завдяки електродвигуна потужністю 1.5 кВт і енергії удару 12.5 Дж, цей електричний інструмент дозволяє свердлити отвори в бетоні діаметром до 45 мм (свердлом) 125 мм (коронкою).
Призначення: використовується для установки анкерів або дюбілей, свердління отворів діаметром 45 - 125 мм; штроблення пазів в м'якій штукатурці або бетоні.
Особливості перфоратора BOSCH
- Впровадження інноваційних технологій в процес виробництва
- Офіційно представлені в понад 160 країнах світу
- Німецька якість
- Відповідність з сучасними стандартами якості
Переваги перфоратора BOSCH GBH 8-45 D
- Електричний двигун потужністю 1500 Вт
- Перфоратор використовується для сверлениz з ударом і довбання
- Максимальна енергія удару (EPTA) становить 12.5 Дж
- Максимально довгий термін служби завдяки механізму високоміцному
- Автоматична фіксація перемикача для оптимального довбання в безперервному режимі
- Муфта розчеплення для захисту користувача та машини
- Плавний пуск забезпечує більш чисте засвердлювання
- Регулятор частоти обертання дозволяє контролювати кількість оборотів, залежно від оброблюваного матеріалу
- Дана модель розроблена спеціально для будівельних робіт
- Під час довбання інструмент видає до 2720 ударів за хвилину
- Номінальне число обертів досягає 305 оборотів/хв
- Для роботи перфоратора використовується патрон SDS max
- Габарити перфоратора становлять 540 х 310 x 116 мм
- Перфоратор важить 8.2 кг
Технічні характеристики перфоратора BOSCH GBH 8-45 D
| Номінальна споживана потужність: | 1500 Вт |
| Джерело живлення: | мережевий |
| Тип патрона: | SDS max |
| Макс. енергія удару: | 12.5 Дж |
| Макс. кількість ударів: | 2720 уд/хв |
| Номінальне число обертів: | 305 об/хв |
| Режими роботи: | свердління з ударом, довбання |
| Макс. діаметр свердління (свердло/коронка): | 45 мм / 125 мм |
| Габарити: | 540 х 310 x 116 мм |
| Вага: | 8.2 кг |
Комплектация перфоратора BOSCH GBH 8-45 D
- Дополнительная рукоятка
- Салфетка для очистки
- Тюбик с маслом
- Пластиковый кейс
5 причин купить перфоратор в Укрсервис
- Гарантия качества
- Оптимальная цена
- Оперативная доставка
- Более 20 лет на рынке
- Собственный сервисный центр
В официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно недорого купить мощный перфоратор для профессионального применения. ТД Укрсервис - официальный дилер ТМ БОШ на территории Украины. Все электроинструменты производства BOSCH сертифицированы и поставляются с официальной гарантией качества. Если Вас интересует, где можно купить сетевой перфоратор, чтобы получить наиболее оптимальное сочитание "цена/качество", менеджеры предоставят подробную консультацию и подскажут, какая цена в интернете на профессиональный перфоратор. В электронном каталоге Вы также без труда найдете правдивые отзывы о электрическом инструменте с необходимыми техническими параметрами .
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Вага | 8.2 кг |
| Тип патрона | SDS-max |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кількість ударів | 2720 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 305 об/хв |
| Максимальна сила удару | 12.5 Дж. |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 45 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 125 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Висота | 275 мм |
- Ціна: 45 402 ₴

