
Дриль алмазного буріння GTM OND-916PD-G з мікроударом
22 030 ₴
- Готово до відправки
- Код: OND-916PD-G
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM OND-916PD-G - професійне обладнання для проведення будівельних робіт Використовується для прокладання комунікацій, електропроводки та вентиляції. Має вбудований двигун з потужністю 2300 Вт, що дозволяє видати до 1700 об/хв. Може використовуватися як для свердління з підведенням води, так і для свердління в режимі з мікроударом. Максимальний діаметр свердління в м'яких матеріалах – до 160 мм, у бетоні та залізобетоні – до 102 см.
При використанні алмазних коронок великого діаметру рекомендується використовувати спеціальну стійку!
Основні переваги GTM OND-916PD-G:
- Професійне будівельне обладнання
- 1 рік – повна гарантія на весь механізм
- 230 В - напруга живлення
- 2,3 кВт - споживана потужність
- 1700 об/хв - частота обертання
- Режим роботи з мікроударом для сухого свердління
- 1 1/4" - діаметр шпинделя
- до 160 мм - діаметр свердління в цеглі
- до 102 мм - діаметр свердління в бетоні
- Можливість використання зі стійкою
- 9 кг - вага дриля без коронок
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Дриль алмазного буріння GTM OND-916PD-G
- Перехідник під пилосос
- Перехідник під підключення води
- Додаткова ручка
- Шланг для підведення води
- Ключ для фіксації шпинделя
- Інструкція
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Вага | 9 кг |
| Виробник | GTM |
| Тип свердління | Сухе |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Максимальний діаметр свердління | 160 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Станина в комплекті | Немає |
| Розмір хвостовика, дюйм | 1 1/4 |
| Потужність, Вт | 2300 |
| Обертів, об/хв | 1700 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Вага (кг) | 9 |
| Макс. діаметр коронки, мм | 160 |
| Свердління під кутом | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 030 ₴



