Пускозарядний пристрій Vulkan CF400 - ефективне обладнання для запуску різної техніки з розряду акумулятора. Також з його допомогою можна заряджати акумуляторні батареї на 30-300 Ah. Дана модель оснащена системами надійного захисту від замикання, перегріву, помилковою полярності, а також різного роду перевантажень.
Призначення: використовується для зарядки акумуляторів, запуску різних транспортних засобів і сільськогосподарської техніки.
Особливості пускозарядних пристроїв Vulkan
- Висока продуктивність
- Зручні у використанні та зберіганні
- Надійний металевий корпус
- Зручна контрольна панель управління
Переваги Vulkan CF400
- Зручна форма у вигляді валізи
- Інтуїтивно зрозуміле управління
- Якісна мідна обмотка трансформатора
- Аналоговий амперметр
- Є режим швидкої і звичайної зарядки
- Може працювати з акумуляторами на 300 А*год
- Оснащений захистом від перегріву і неправильної полярності
- Якісний мережевий кабель
- Висувна ручка полегшує транспортування пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Струм заряду | 45 А |
| Ємність акумулятору | 300 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Вага | 20.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 206 ₴


