
Генератор бензиновий FOGO FV 10001 TRE (FV 10001 TRE)
194 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: null
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бензиновий генератор FOGO FV 10001 TRE - обладнання для вироблення електричного струму максимальною потужністю до 9,5 кВт. Ця модель часто використовується для відновлення електроживлення при перебоях подачі електрики, виїзних роботах, виносних підключеннях, потребують електропостачання, аваріях і т. д.
Принцип роботи: за допомогою альтернатора вращающая енергія від двигуна перетворюється в електричну.
Призначення: призначений для відновлення подачі електрики у випадку збоїв роботи електромережі або відсутність інших джерел живлення.
Особливості генераторів FOGO
- Європейська торгова марка
- Контроль виробництва із міжнародним стандартам якості
- Надійні і высокопроизводительны
Переваги електрогенератора FOGO FV 10001 TRE
- Може запускатися як за допомогою зручного електростартера, так і вручну
- Надежный 4-х тактный 2-х цилиндровый бензиновый двигатель Vanguard 3564 емкостью 570 куб. см
- Топливный бак на 45 л
- Расход топлива составляет 4,5 л/час
- Подходит для 1-фазного питания
- Может непрерывно работать на протяжении 10 часов
- Выходящая максимальная мощность составляет 9,5 кВт
- Удобный счетчик мото-часов
- Двигатель может работать на 3000 об/мин
- Объем масла в картере двигателя составляет 1,7 л
- Защитная рама диаметром 38 мм
- Автоматический регулятор напряжения (AVR)
- Воздушная система охлаждения предотвращает перегрев генератора
- Синхронный альтернатор для стабилизации выходного напряжения
- Під час роботи генератор видає шум 96 дБ(А)
- Вага 129 кг надає генератора більшої стійкості в процесі роботи
- Генератор має розмір 790х580х745 мм
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики електрогенератора FOGO FV 10001 TRE
| Вид палива: | бензин |
| Двигун: | Vanguard 3564 |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Система запуску: | ручний/ел.стартер |
| Напруга: | 220 В |
| Частота струму: | 50 Гц |
| Номінальна потужність: | 8,6 кВт |
| Максимальна потужність: | 9,5 кВт |
| Кількість фаз: | 1 |
| Обсяг паливного бака: | 45 л |
| Ємність картера: | 1,7 л |
| Витрати палива: | 4,5 л/год |
| Габарити: | 790х580х745 мм |
| Вага: | 129 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 8.6 кВт |
| Максимальна потужність | 9.5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Конструкція | Портативна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 570 куб. см |
| Потужність двигуна | 18 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | Vanguard 3564 |
| Об'єм паливного бака | 45 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.7 л |
| Споживання палива | 4.5 л/год |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 790 мм |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 745 мм |
| Вага | 129 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 129 |
| Потужність двигуна, л. с | 18 |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Витрата палива, л/год | 4.5 |
| Об'єм масла, л | 1.7 |
| Обсяг паливного бака, л | 45 |
| Рівень шуму, дБ | 96 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Vanguard 3564 |
| Час безперервної роботи, год | 10 |
| Розміри (Д*Ш*В), см | 79х58х74.5 |
| Частота, Гц | 50 |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Напруга, В | 220 |
| Потужність максимальна 1ф, кВт | 9.5 |
| Потужність номінальна 1ф, кВт | 8.6 |
| Тип запуску | ручний/електростартер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 700 ₴
