
Перфоратор Bosch GBH 12-52 D Professional (0611266100)
48 582 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0611266100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор BOSCH GBH 12-52 D- надійний електроінструмент відомого німецького виробника BOSCH. Представлена модель має три функції: свердління з ударом, довбання. Це дозволяє домогтися високої продуктивності. Завдяки електродвигуну потужністю 1.7 кВт і енергії удару 19 Дж, цей електричний інструмент дозволяє свердлити отвори в бетоні діаметром до 80 мм (свердлом) 150 мм (коронкою).
Призначення: Використовується для установки анкерів або дюбілей, свердління отворів діаметром до 150 мм; штроблення пазів в м'якій штукатурці або бетоні.
Особливості перфоратора BOSCH
- Впровадження інноваційних технологій в процес виробництва
- Офіційно представлені в понад 160 країнах світу
- Німецька якість
- Відповідність до сучасних стандартів якості
Переваги перфоратора BOSCH GBH 12-52 d
- Електричний двигун потужністю 1700 Вт
- Перфоратор використовується для свердління з ударом і довбання
- Максимальна енергія одиничного удару (EPTA) становить 19 Дж
- Максимально довгий термін служби завдяки високоміцному механізму
- Автоматична фіксація перемикача для оптимального довбання в безперервному режимі
- Запобіжна муфта для захисту користувача і самого інструменту
- Стабільна кількість обертів навіть при роботі під навантаженням
- Захист від мимовільного пуску в разі різкого обріва єлектроснабженія
- Регулятор частоти обертання дозволяє контролювати кількість обертів, залежно від оброблюваного матеріалу
- Під час довбання інструмент видає до 2150 ударів за хвилину
- Номінальне число обертів досягає 220 оборотів/хв
- Для роботи перфоратора використовується патрон SDS max
- Габарити перфоратора складають 600 х 312 x 120 мм
- Перфоратор важить 11.5 кг
Комплектація перфоратора BOSCH GBH 12-52 d
- D-подібна багатопозиційна проризинена бічна рукоятка
- Мастило для патрона
- Обмежувач глибини
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Вага | 11.5 кг |
| Тип патрона | SDS-max |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кількість ударів | 2150 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 220 об/хв |
| Максимальна сила удару | 19 Дж. |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 52 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 312 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 582 ₴
