
Перфоратор Metabo KHE 3251 (600659000)
22 838 ₴
15 359 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600659000
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Призначення: використовується для установки анкерів або дюбелів, свердління отворів у деревині, металі та бетоні від 13 до 82 мм, штроблення пазів в м'якій штукатурці або бетоні.
Особливості перфоратора Metabo
- Марка представлена на 5 континентах світу
- Більше 700 патентів і зареєстрованих зразків
- Німецька якість
- Широкий модельний ряд
Переваги перфоратора Metabo KHE 3251
- Перфоратор використовується для свердління з ударом, безударного свердління та довбання
- Система Metabo «Quick» забезпечує швидку заміна ударостійкого патрону SDS-Plus на швидкозатискний патрон для свердління по дереву та металу
- Максимальна енергія удару (EPTA) становить 3.1 Дж
- Під час довбання інструмент видає до 4470 ударів за хвилину
- У процесі свердління число оборотів досягає 920 обороов/хв
- Система Metabo VibraTech (MVT) значно знижує рівень вібрації
- Зручна форма корпусу дозволяє працювати навіть без використання додаткової рукоятки
- Система Vario (V) дозволяє конролювати кількість оборотів, залежно від оброблюваного матеріалу
- Двигун Metabo Marathon потужністю 800 Вт надійно захищений від попадання пилу
- Потужний ударний механізм забезпечує високу ефективність довбальних робіт
- У разі блокування свердла запобіжна муфта Metabo S-automatic забезпечує автоматичне відключення приводу
- Довгий кабель (4 метри) і кабельний вхід шарнірного типу для максимальної свободи переміщення під час роботи
- Перфоратор важить 3.6 кг
Технічні характеристики перфоратора Metabo KHE 3251
| Номінальна споживана потужність: | 800 Вт |
| Джерело живлення: | мережевий |
| Тип патрона: | SDS-Plus, БЗП |
| Макс. енергія удару: | 3.1 Дж |
| Макс. кількість ударів: | 4470 уд/хв |
| Число обертів на холостому ходу: | 1150 об/хв |
| Число обертів при номінальному навантаженні: | 920 об/хв |
| Режими роботи: | свердління, свердління з ударом, довбання |
| Макс. діаметр свердління (дерево/метал/бетон/камінь): | 35 мм / 13 мм / 32 мм / 82 мм |
| Діаметр затискний шийки: | 50 мм |
| Вибрация при ударном сверлении бетона: | 12.9 м/с² |
| Вибрация при долблении: | 10.9 м/с² |
| Уровень шума: | 102 дБ(А) |
| Длина кабеля: | 4 м |
| Вес: | 3.6 кг |
Комплектация перфоратора Metabo KHE 3251
- Патрон с хвостовиком SDS-plus
- Быстрозажимной сверлильный патрон с цилиндрическим хвостовиком
- Дополнительная рукоятка
- Ограничитель глубины сверления
- Пластиковый кофр
5 причин купить перфоратор в Укрсервис
- Гарантия качества
- Оптимальная цена
- Оперативная доставка
- Более 20 лет на рынке
- Собственный сервисный центр
В официальном интернет-магазине ТД Укрсервис можно недорого купить перфоратор для дома. ТД Укрсервис - официальный дилер ТМ Метабо на территории Украины. Все электроинструменты производства Metabo серифицированы и поставляются с официальной гарантией качества. Если Вы не уверены, какой перфоратор лучше купить для работы, консультанты ответят на все вопросы и помогут выбрать модель с необходимыми техническими характеристиками. В электронном каталоге Вы также запросто найдете правдивые отзывы о выбранном электрическом инструменте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
- Ціна: 15 359 ₴


