Основні переваги GTM TP106:
- Професійний верстат для обробки дерева
- 380 В - працює від 3-фазної мережі
- 3000 Вт - максимальна споживана потужність
- 4500 об/хв - частота обертів вала
- 77 мм - діаметр валу ріжучого
- 4 робочих ножі із загартованої сталі
- 4 мм - максимальна глибина стругання за 1 прохід
- 600 мм - максимальна ширина заготовки
- 120 мм - максимальна товщина заготовки
- 10 мм - мінімальна товщина заготовки
- 200 мм - мінімальна довжина заготовки
- 13,5 м/хв - швидкість подачі заготовки
- Точне регулювання висоти - є вбудована лінійка з міліметровою розміткою
- Фіксація висоти проходу при роботі
- 900*650*950 мм - компактні габарити
- 195 кг - один з найбільш легких верстатів
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Верстат рейсмусовий GTM TP106
- Роликове подовження столу
- Рукоятка для підйому столу
- Шаблон для установки ножів
- Дерев'яна упаковка
ОПИС РЕЙСМУСОВОГО ВЕРСТАТА GTM TP106
GTM TP106 - профессиональное оборудование для обработки древесины. Рейсмусовый станок TP106 предназначается для чистового строгания досок под заданную толщину. Съём древесины осуществляется 4 ножами из закаленной стали, которые закреплены на вращающемся валу с диаметром 77 мм. Вал приводится в движение 3-фазным двигателемс мощностью 3 кВт. Станок GTM TP106 способен работать с досками шириной до 600 мм и толщиной от 10 мм до 120 мм. Толщина при работе регулируется с помощью рычага с фиксацией и мерной линейки. Скорость подачи заготовки достигает 13,5 м/мин. Для роботи з великогабаритними дошками є можливість під'єднати спеціальне подовження.
Рейсмусовий верстат GTM TP106 поставляється в дерев'яній упаковці з роликовим подовженням столу, рукоятку для підйому столу і шаблоном для установки ножів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина стругання | 4 мм |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Довжина заготівлі | 600 мм |
| Ширина заготовки | 120 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Максимальна швидкість подачі | 810 м/сек |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| ЧПУ | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 8 А |
| Напруга | 380 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 195 кг |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 950 мм |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 120 мм |
| Діаметр строгального валу | 77 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 4 шт. |
- Ціна: 65 976 ₴

