
Акумуляторний шурупокрут Metabo BS 18 L (602321500)
11 401 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602321500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шурупокрут акумуляторний Metabo BS 18 L- ручний електроінструмент для фіксації різних кріпильних виробів і свердління отворів відомого виробника Metabo. Представлена модель живиться від батареї 18В ємністю 2 А*год.
Призначення: Закручування і відкручування кріпильних виробів (шурупи, гвинти, саморізи, дюбелі); закручування болтів; свердління отворів в різних матеріалах.
Особливості електроінструментів Metabo
- Марка представлена на 5 континентах світу
- Більше 700 патентів та зареєстрованих зразків
- Німецька якість
- Широкий модельний ряд
Переваги шурупокрута Metabo BS 18 L
- Літій-іонний акумуляторний блок з напругою 18 в
- Два акумулятора ємністю 2 Ah кожен
- Максимальний крутний момент становить 25 Nm (м'який)/50 Nm (жорсткий)
- Діаметр свердління до 20 мм
- Укорочений корпус дрилі-шурупокрута забезпечує більш комфортну роботу
- Завдяки вбудованому світлодіодному підсвічуванню робочої зони, можна комфортно працювати навіть в умовах поганого освітлення
- Зручний гачок дозволяє носити інструмент на ремені з фіксацією справа або зліва
- Індикатор ємності акумулятора дозволяє контролювати рівень заряду АКБ
- Технологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність при мінімальній розрядці акумулятора
- На холостому ходу може вибавати до 1800 оборотів/хвилину
- Діапазон затиску свердлильного патрона становить 1.5-13 мм
- Рівень шуму (LwA) досягає 88 дБ (A)
- Вага шурупокрута разом з акумуляторним блоком становить 1.6 кг
Комплектація шурупокрута
- Швидкозатискний свердлильний патрон
- Гачок для носіння на ремені
- 2 акумуляторні блоки li-Power (18 В/2,0 А-ч)
- Зарядний пристрій SC 30
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Кількість ступенів затяжки | 23 |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Функція міксер | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вдарний режим | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 401 ₴
