
Болгарка Metabo WE 24-230 MVT, 2.4 кВт, 230 мм (606469000)
12 008 ₴
9 468 ₴
- Готово до відправки
- Код: 606469000
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Болгарка Metabo WE 24-230 MVT- електричний інструмент для різання і зачистки різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону і т.д. можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від потужності інструменту і характеристик робочого кола. Представлена модель обладнана електродвигуном з споживаною потужністю 2400 Вт, що дозволяє видавати 6600 оборотів за хвилину на холостому ходу.
Призначення:часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для обробки різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, в побутових умовах, в процесі монтажних і демонтажних робіт.
Особливості КШМ Metabo
- Марка представлена на 5 континентах світу
- Більше 700 патентів та зареєстрованих зразків
- Німецька якість
- Широкий модельний ряд
Переваги кутової шліфмашини Metabo WE 24-230 MVT
- Споживана потужність електродвигуна становить 2400 Вт
- Віддається потужність досягає 1600 Вт
- Може працювати з колами діаметром до 230 мм
- Двигун Metabo Marathon надійно захищений від попадання пилу, що значно підвищує термін його експлуатації
- Кількість обертів на холостому ходу становить 6600 об/хв
- Установка захисного кожуха не потребує використання додаткових інструментів
- Крутний момент болгарки досягає 17 Nm
- Амортизаційна система Metabo VibraTech (MVT) знижує рівень вібрації
- Вугільні щітки автоматично відключаються, забезпечуючи додатковий захист двигуна
- Спеціальний світлодіод просигналізує про перегрів двигуна
- Рівень звукової потужності(LwA) під час роботи може досягати 105 дБ (а)
- Мережевий кабель має довжину 4 м, що дозволяє працювати навіть без використання мережевих подовжувачів
- Вага інструменту без кабелю і кола становить 5.8 кг
Комплектація болгарки
- Захисний кожух
- Фланець опорний
- Гайка з двома торцевими отворами
- Додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT)
- Ключі під два отвори
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Вага | 5.8 кг |
| Виробник | Metabo |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Не поворотна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 468 ₴
