
Генератор бензиновий FOGO FV 11001 TRE (FV 11001 TRE)
235 632 ₴
- Готово до відправки
- Код: FV11001TRE
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензиновий генератор FOGO FV 11001 TRE - обладнання для резервного живлення в аварійних ситуаціях у випадку збоїв на електролінії. Дана модель також може використовуватися як основне джерело харчування на будівельних майданчиках, дачах, в гаражі. Поставляється разом з AVR і лічильником мотогодин.
Призначення: призначений для відновлення подачі електрики у випадку збоїв роботи електромережі або відсутність інших джерел живлення.
Особливості генераторів FOGO
- Європейська торгова марка
- Контроль виробництва із міжнародним стандартам якості
- Надійні і высокопроизводительны
Переваги електрогенератора FOGO FV 11001 TRE
- Запускається за допомогою ручного, так і електричного стартера
- Надійний 4-х тактний 2-х циліндровий бензиновий двигун Briggs&Stratton VANGUARD 3854 потужністю 15.7 кВт (21 к. с.)
- Двигун може працювати на 3600 об/хв
- Вихідна потужність становить 10,5 кВт (максимальна) / 9,5 кВт (номінальна)
- Якісний циліндр об'ємом 627 куб. см
- Підходить для 1-фазного живлення
- Паливний бак на 45 л
- Витрата палива при навантаженні 75% становить близько 4,9 л/год
- Обсяг масла в картері двигуна становить 1,7 л
- Сенсорний датчик показує точний рівень масла
- Стабілізація напруги ± 2%
- Рама діаметром 38 мм захищає генератор від механічних пошкоджень
- Низький рівень THD ≤ 4%
- Швидкий стартовий струм 300%
- Генератор має клас ізоляції H і захист IP 23
- Повітряна система охолодження запобігає перегрів генератора
- Може безперервно працювати протягом 9.2 годин
- Під час роботи генератор видає шум 97 дБ(А)
- Генератор важить 131 кг
- Габарити складають 790x580x745 мм
Технічні характеристики електрогенератора FOGO FV 11001 TRE
| Вид палива: | бензин |
| Двигун: | Briggs&Stratton VANGUARD 3854 |
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Об'єм двигуна: | 627 см3 |
| Система запуску: | ручний / ел. стартер |
| Напруга: | 220 В |
| Частота струму: | 50 Гц |
| Номінальна потужність: | 9,5 кВт |
| Максимальна потужність: | 10,5 кВт |
| Кількість фаз: | 1 |
| Обсяг паливного бака: | 45 л |
| Ємність картера: | 1,7 л |
| Витрати палива: | 4,9 л/год |
| Габарити: | 790x580x745 мм |
| Вага: | 131 кг |
| Країна-виробник: | Польща |
| Гарантія: | 12 міс |
Комплектація генератора
- Система автоматичного запуску AVR
- Розетка 230 В 16 А
- Розетка 230 В 63 А
- Защита от перегрузки
- Датчик масла
- Глушитель с выхлопным адаптером
- Аккумулятор для электростартера
- Счетчик моточасов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Кількість фаз | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 131 |
| Час безперервної роботи, год | 9.2 |
| Модель двигуна | Vanguard 3854 |
| Потужність двигуна, л. с | 21 |
| Потужність максимальна 1ф, кВт | 10.5 |
| Потужність номінальна 1ф, кВт | 9.5 |
| Напруга, В | 220 |
| Об'єм масла, л | 1.7 |
| Обсяг паливного бака, л | 45 |
| Розміри (Д*Ш*В), см | 79х58х74.5 |
| Витрата палива, л/год | 4.5 |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний/електростартер |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Рівень шуму, дБ | 97 |
| Частота, Гц | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 632 ₴

