
Пила торцювальна Metabo KS 216 M Lasercut (619216000)
9 272 ₴
- Немає в наявності
- Код: 619216000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Торцювальна пила Metabo KS 216 M LASERCUT - мережева циркулярна пила для поперечного розпилу дерев'яних заготовок під будь-яким необхідним кутом. Даний тип електроінструменту для обробки деревини встановлюється на стійку платформу і не призначений для роботи "на вазі". Але, на відміну від стаціонарних аналогів, значно легше транспортується і може переноситися з місця на місце без особливих зусиль.
Призначення: використовується в основному для розпилу різних порід дерева, але при використанні спеціальних пильних дисків, може також різати тонкі металеві та пластикові профілю або труби.
Особливості торцювальної пили Metabo
- Марка представлена на 5 континентах світу
- Більше 700 патентів та зареєстрованих зразків
- Німецька якість
- Широкий модельний ряд
Переваги торцювальної пили Metabo KS 216 M Lasercut
- Надійний електричний двигун потужністю 1350 Вт
- Швидкість різання може досягати 57 м/с
- Двигун видає до 5000 об/хв (на холостому ходу), до 3450 об/хв (при номінальному навантаженні)
- Для даного інструменту підходять пильні диски із зовнішнім діаметром до 216 мм і посадковим отвором 30 мм
- Глибина пропилу не перевищує 60 мм
- Легко переноситься в одній руці
- Вбудований подовжений канал всмоктування забезпечує ефективне відведення стружки
- Вбудований лазер показує лінію різу і гарантує високу точність розпилу (працює без батарейок)
- Розширення столу, плавно витягуються і можуть зніматися для підкладання під довгі панелі, рейки та ін.
- Яскраве світлодіодне підсвітка висвітлює робочу зону, що дозволяє працювати навіть в умовах поганого освітлення
- Високі упори, які можуть зрушуватися в сторону, для безпечного пиляння
- Спеціальний затиск надійно фіксує заготовку зверху або спереду
- Пильна голова нахиляється вліво, з додатковою кутовою зоною для заднього розпилу
- Всі шкали і елементи управління добре видно і інтуїтивно зрозумілі для використання
- Легка і швидка заміна пильного диска з блокуванням шпинделя
- Довжина мережевого кабелю становить 2 м
- Торцювальна пила важить 9,4 кг
Комплектація комбінованої пили Metabo KS 216 M Lasercut
- Твердосплавний диск (40 зубів)
- 2 інтегровані розширення столу
- Упор для відрізання по довжині заготовки
- Затиск для матеріалу
- Інструмент для заміни пильного диска
- Мішок для збору стружки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 216 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 120 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут нахилу | 47 град. |
| Кут повороту | 47 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Висота | 285 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Гальмо двигуна | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 272 ₴





