
Напівавтомат інверторний Патон StandardMIG-160 (1023016012)
21 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1023016012
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний напівавтомат Патон StandardMIG-160 - інверторний цифровий напівавтомат однокорпусного типу для ручного дугового зварювання (MMA), аргонодугового зварювання (TIG) та напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG) у середовищі захисних газів та сумішей на постійному струмі.
Призначення: підходить для зварювальних робіт у побутових умовах та на невеликому напівпромисловому виробництві.
Переваги Патон StandardMIG-160
- Наявність імпульсного режиму, що настроюється, у всіх типах зварювання
- Автоматична функція Антиприлипання Anti-Stick в режимі РДС
- Підвищена надійність апарату в умовах запиленого виробництва
- Коефіцієнт корисної дії 90%
- Мікроелектроніка джерела винесена в окремий відсік для кращого захисту
- Максимальний струм зварювання становить 160 А
- Працює з електродами до 4 мм та дротом до 1 мм.
- Діапазон робочих температур від -20 до +45 ºС
- Механізм подачі дроту може працювати з максимальною швидкістю 16 м/хв.
- Котушка розташована всередині корпусу
- Зручні габарити
- Незначна вага (11 кг)
Комплектація
- Зварювальний апарат
- Фірмовий гофрокороб PATON™
- Зварювальний пальник Abicor Binzel ABIMIG 155
- Електродотримач Abicor Binzel DE2200
- Клема "маса" Abicor Binzel MK300
- Комплекти роликів для 4-х діаметрів дроту
- Штуцер для швидкоз'ємного з'єднання газового шланга
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Виробник | Патон |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Мінімальний зварювальний струм | 8 А |
| Максимальний зварювальний струм | 215 А |
| Номінальний зварювальний струм | 160 А |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 16 м/хв |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2 м/хв |
| Тривалість навантаження | 45 % |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 298 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Довжина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 999 ₴




