Master B 18 EPR – якісний електричний обігрівач промислового класу з живленням від мережі 380 В. Корпус має спеціальну форму, що дозволяє створити спрямований потік нагрітого повітря. Підходить для обігріву житлових та нежитлових приміщень великої площі як основне та додаткове джерело тепла. Має на корпусі ступінчастий перемикач, що дозволяє регулювати потужність споживання від 9000 Вт до 18000 Вт. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений із сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
Теплова електрична гармата Master B 18 EPR поставляється в картонній упаковці з кабелем живлення та вилкою.
Основні переваги Master B 18 EPR:
- 380 В - напруга живлення
- 26 А - споживаний струм
- Ступінчасте регулювання потужності
- 9000 Вт / 18000 Вт - ступені потужності обігрівача
- Вбудований термостат
- Нагрівальні елементи із нержавіючої сталі
- Режим роботи без обігріву
- Корпус із сталевого листа
- Вбудована ручка і колеса для транспортування
- 700*490*530 мм - компактні габарити
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Теплова електрична гармата Master B 18 EPR
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Теплова потужність | 18 кВт |
| Продуктивність | 1700 куб.м/год |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Непрямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Ширина | 530 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 490 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 380 В |
| Споживана потужність | 18 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Таймер | Ні |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Безсхідчасте регулювання потужності | Ні |
| Фотоелемент | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 27 |
| Комплектація | картонна коробка, вилка, кабель живлення |
| Напуга живлення, В | 380 |
| Максимальна потужність, кВт | 18 |
| Регулювання потужності | Да |
| Потужність II ступінь, кВт | 18 |
| Потужність I ступінь, кВт | 9 |
| Клас захисту | IP24 |
| Країна торгової марки | Італія |
| Габарити корпусу, мм | 700x490x530 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1700 |
| Особливості | вбудований термостат |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Регулювання температури | Да |
| Кабель в комплекті | Да |
| Номінальний струм, А | 26 |
- Ціна: 36 900 ₴





