
Садовий бензиновий подрібнювач 6.5 к.с GTM GS6501, ножовий механізм
41 253 ₴
- Готово до відправки
- Код: GS6501
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM GS6501 — високоефективний побутовий подрібнювач гілок, призначений для роботи зі свіжою та сухою деревиною. Ножі наводяться в рух бензиновим двигуном Rato потужністю 6,5 к.с. Ріжучий барабан діє як додаткова система втягування гілок, завдяки чому швидкість подрібнення сягає 10 м/хв. Максимальна товщина свіжих гілок під час роботи становить 100 мм. Різальні ножі двосторонні, що значно збільшує термін служби. Подрібнювач комплектується колесами для транспортування.
Основні переваги GTM GS6501:
- 12 місяців — повна гарантія на весь механізм
- Потужний бензиновий 4-тактний 1-циліндровий двигун Rato: 6.5 к.с / 4400 Вт
- Робочі обороти двигуна: 3600 об/хв
- Об’єм двигуна: 212 куб.см
- Ремінний привід на ріжучий барабан із 2 кевларових ременів
- 2 ріжучі ножі на барабані та 1 стаціонарний ніж із інструментальної сталі SKH51
- Частота обертання ножів: 2400 об/хв
- Максимальна товщина подрібнення свіжих гілок та м’якої деревини: 100 мм
- Швидкість втягування гілок: до 10 м/хв
- Об’єм бака для палива: 3,6 л
- Об’єм бака для мастила: 0,5 л
- Широкий завантажувальний бункер під кутом для забору гілок
- Вхідний отвір для гілок розміром 16x14,5 см
- Регульований жолоб викиду
- Важіль екстреної зупинки подрібнювача
- Вага подрібнювача: 90 кг
Комплектація:
- Садовий подрібнювач GTM GS6501
- Колеса
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальний діаметр гілок | 100 мм |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Rato |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 6.5 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1720 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Вага | 90 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип живлення | бензин |
| Комплектація | колеса, інструкція |
| Потужність двигуна, Вт | 4400 |
| Рівень шуму, дБ | 115 |
| Матеріал подрібнення | гілки і листя |
| Вага подрібнювача, кг | 90 |
| Система подрібнення | ножі |
| Місткість сміттєзбірника, л | немає даних |
| Реверс | немає |
| Країна торгової марки | Україна |
| Сміттєзбірник | не комплектується |
| Максимальний діаметр, мм | 100 |
| Особливості | важіль екстреної зупинки |
| Матеріал сміттєзбірника | немає даних |
| Пропускна здатність, кг/год | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 253 ₴






