
Тепловентилятор електричний GEKO G80461
830 ₴
- Готово до відправки
- Код: G80461
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GEKO G80461 - якісний електричний обігрівач побутового призначення. Має на корпусі ступінчастий перемикач, що дозволяє регулювати споживану потужність від 1000 Вт до 2000 Вт. В якості основного джерела живлення може обігріти до 18 кв.м, при додатковому використанні до 20 кв.м.
Тепловентилятор електричний GEKO G80461 поставляється в картонній упаковці з інструкцією по експлуатації.
Основные преимущества GEKO G80461:
- 220 В - напруга живлення
- Ступінчасте регулювання потужності
- 1000 Вт / 2000 Вт - ступені потужності обігрівача
- 18 кв.м - рекомендована площа обігріву
- 20 кв.м - максимальна площа обігріву в якості додаткового джерела тепла
- Якісний нагрівальний елемент з ніхрому
- Захист від перегріву
- Вбудований терморегулятор і термостат для підтримки заданої температури
- Вбудований режим роботи без обігріву
- Діелектричний корпус
- 230х140х267 мм - компактні габарити
- 0.9 кг - мала вага
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Тепловентилятор електричний GEKO G80461
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Geko |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Функція повороту | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик перекидання | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 0.9 |
| Регулювання потужності | Є |
| Комплектація | інструкція |
| Напуга живлення, В | 220 |
| Максимальна потужність, кВт | 2 |
| Потужність I ступінь, кВт | 1 |
| Потужність II ступінь, кВт | 2 |
| Продуктивність по повітрю, куб. м / рік | 20 |
| Клас захисту | немає даних |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Габарити корпусу, мм | 230х140х267 |
| Особливості | захист від перегріву; захист від перекидання; |
| Нагрівальний елемент | ніхромова спираль |
| Регулювання температури | Є |
| Кабель в комплекті | Є |
| Коригування швидкості | Ні |
| Коригування висоти | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴



