Електроди FRUNZE УОНІІ-13/55 3 мм - плавящийся електрод з фтористо-кальцієвим покриттям для зварювання вуглецевих і низьколегованих конструкційних сталей. Довжина електрода 350 мм, діаметр - 3 мм. Електроди поставляються в пачці вагою 5 кг
Застосування: використовується для зварювання вуглецевих і низьколегованих конструкційних сталей, коли до металу зварних швів висувають підвищені вимоги по пластичності і ударної в'язкості. Зварювання в усіх просторових положеннях, окрім вертикального зверху вниз.
Рекомендації по зварюванню електроди чутливі до утворення пористості при наявності іржі і масла на кромках зварюваних деталей, а також при збільшенні довжини дуги. Варити короткою дугою, кромки перед зварюванням зачистити. Повторна прокалювання електродів перед зварюванням 350/400 º с протягом 1-2 годин.
Особливості електродів FRUNZE
- Усі виробничі потужності знаходяться безпосередньо на території України
- Більше 11 років досвіду в секторі виробництва зварювальних електродів
- Процес виробництва відповідає державним стандартам якості
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) - 0,1%
- Кремній (Si) - 0,3%
- Марганець (Mn) - 1,15%
- Сірка (S) - 0,02%
- Фосфор (P) - 0,025%
Переваги електродів FRUNZE УОНІІ-13/55, 3 мм
- Вологість електродів перед застосуванням не повинна перевищувати 0,3 %
- Для зварювання використовується постійний струм зворотної полярності
- Довжина електрода становить 350 мм
- Основне (фтористо-кальцієве) покриття електродів
- Підходять для зварювання низьколегованої сталі
- Плавящийся тип електрода
- Діаметр 3 мм
- Вага упаковки - 5 кг
Характеристики електрода FRUNZE УОНІІ-13/55, 3 мм
| Вид електродів: | плавляться |
| Маркування електродів: | УОНІІ-13/55 |
| Діаметр електрода: | 3 мм |
| Довжина електрода: | 350 мм |
| Тип покриття електрода: | основне |
| Матеріал зварювання: | низьколегована сталь |
| Вага пачки: | 5 кг |
5 причин купити електроди в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В официальном интернет-магазине Укрсервис можно купить электроды для сварки низколегированной стали. ТД Укрсервис - официальный дилер ТМ FRUNZE на территории Украины. На всю продукцию распространяется официальная гарантия. Если Вас интересует цена на электроды для сварочных работ по сварке стали, менеджеры предоставят подробную консультацию и помошут выбрать лучшие электроды для того или иного металла. В каталоге сайта Вы также можете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы о лучших сварочных электродах в Украине.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 3 мм |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях, за винятком вертикального зверху-вниз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електродів | плавляться |
| Діаметр електрода, мм | 3 |
| Тип покриття | основне |
| Вага пачки, кг | 5 |
| Довжина електрода, мм | 350 |
| Призначення електродів | низьколегована сталь |
- Ціна: 489 ₴

