
Електроди Frunze УОНІІ-13/55, 450 мм, 4 мм, 5 кг
442 ₴
- Готово до відправки
- Код: УОНИИ-13/55
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Електроди FRUNZE УОНІІ-13/55 4 мм - плавящийся електрод з фтористо-кальцієвим покриттям для зварювання вуглецевих і низьколегованих конструкційних сталей. Довжина електрода 450 мм, діаметр - 4 мм Електроди поставляються в пачці вагою 5 кг
Застосування: використовується для зварювання вуглецевих і низьколегованих конструкційних сталей, коли до металу зварних швів висувають підвищені вимоги по пластичності і ударної в'язкості. Зварювання в усіх просторових положеннях, окрім вертикального зверху вниз.
Рекомендації по зварюванню електроди чутливі до утворення пористості при наявності іржі і масла на кромках зварюваних деталей, а також при збільшенні довжини дуги. Варити короткою дугою, кромки перед зварюванням зачистити. Повторна прокалювання електродів перед зварюванням 350/400 º с протягом 1-2 годин.
Особливості електродів FRUNZE
- Усі виробничі потужності знаходяться безпосередньо на території України
- Більше 11 років досвіду в секторі виробництва зварювальних електродів
- Процес виробництва відповідає державним стандартам якості
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) - 0,1%
- Кремній (Si) - 0,3%
- Марганець (Mn) - 1,15%
- Сірка (S) - 0,02%
- Фосфор (P) - 0,025%
Переваги електродів FRUNZE УОНІІ-13/55, 4 мм
- Вологість електродів перед застосуванням не повинна перевищувати 0,3 %
- Для зварювання використовується постійний струм зворотної полярності
- Довжина електрода становить 450 мм
- Основне (фтористо-кальцієве) покриття електродів
- Підходять для зварювання низьколегованої сталі
- Плавящийся тип електрода
- Діаметр 4 мм
- Вага упаковки - 5 кг
Характеристики електрода FRUNZE УОНІІ-13/55, 4 мм
| Вид електродів: | плавляться |
| Маркування електродів: | УОНІІ-13/55 |
| Діаметр електрода: | 4 мм |
| Довжина електрода: | 450 мм |
| Тип покриття електрода: | основне |
| Матеріал зварювання: | низьколегована сталь |
| Вага пачки: | 5 кг |
5 причин купити електроди в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна купити зварювальні електроди для низьколегованої сталі. ТД " Укрсервіс - офіційний дилер ТМ FRUNZE на території України. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія. Якщо Вас цікавить вартість електроди для зварювання сталі, але сумніваєтеся, які краще вибрати, менеджери нададуть детальну консультацію. Вони з радістю підкажуть, які електроди краще підійдуть для того чи іншого матеріалу. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про кращих зварювальних електродах в Україні.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 4 мм |
| Довжина електрода | 450 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях, за винятком вертикального зверху-вниз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електродів | плавляться |
| Діаметр електрода, мм | 4 |
| Тип покриття | основне |
| Вага пачки, кг | 5 |
| Довжина електрода, мм | 450 |
| Призначення електродів | низьколегована сталь |
- Ціна: 442 ₴
