
Електроди Frunze T-590 наплавочні, 450 мм, 4 мм, 5 кг
1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: Т-590-4-5
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Електроди FRUNZE T-590 4 мм - плавящийся електрод зі спеціальним покриттям для наплавлення деталей, що працюють в умовах абразивного зношування без ударного навантаження. Довжина електрода 450 мм, діаметр - 4 мм Електроди поставляються в пачці вагою 5 кг
Застосування: використовується для наплавлення деталей, що працюють в умовах абразивного зношування без ударного навантаження.
Рекомендації по зварюванню щоб уникнути викришування краще не проводити наплавлення по сталі більше ніж в два шари, а по чавуну – більше ніж в один шар. При великому зносі наплавляти тільки верхні шари електродами Т-590, а нижні близькими до основного металу. Повторна прокалювання електродів перед зварюванням 300 º с протягом 1 години.
Особливості електродів FRUNZE
- Усі виробничі потужності знаходяться безпосередньо на території України
- Більше 11 років досвіду в секторі виробництва зварювальних електродів
- Процес виробництва відповідає державним стандартам якості
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) - 3%
- Кремній (Si) - 2,2%
- Марганець (Mn) - 1,2%
- Хром (Cr) - 22,5%
- Бор (B) - 0,8%
- Сірка (S) - 0,03%
- Фосфор (P) - 0,03%
Переваги електродів FRUNZE T-590, 4 мм
- Вологість електродів перед застосуванням не повинна перевищувати 0,6 %
- Для зварювання використовується постійний струм зворотної полярності
- Довжина електрода становить 450 мм
- Спеціальне покриття електродів
- Підходять для зварювання сталі і чавуну
- Плавящийся тип електрода
- Діаметр 4 мм
- Вага упаковки - 5 кг
Характеристики електрода FRUNZE T-590, 4 мм
| Вид електродів: | плавляться |
| Маркування електродів: | T-590 |
| Діаметр електрода: | 4 мм |
| Довжина електрода: | 450 мм |
| Тип покриття електрода: | спеціальне |
| Матеріал зварювання: | сталь, чавун |
| Вага пачки: | 5 кг |
5 причин купити електроди в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна купити недорогі електроди наплавочні для чавуну. ТД " Укрсервіс - офіційний дилер ТМ FRUNZE на території України. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія. Якщо Вас цікавить ціна на електроди для наплавлення сталі і чавуну, але сумніваєтеся, які краще вибрати, менеджери нададуть детальну консультацію. Вони з радістю підкажуть, які електроди краще підійдуть для того чи іншого матеріалу. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про кращих зварювальних електродах в Україні.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 4 мм |
| Довжина електрода | 450 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутиловим покриттям |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | Для нижнього положення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електродів | плавляться |
| Діаметр електрода, мм | 4 |
| Тип покриття | спеціальне |
| Вага пачки, кг | 5 |
| Довжина електрода, мм | 450 |
| Призначення електродів | сталь, чавун |
- Ціна: 1 400 ₴
