Електроди FRUNZE ЦЛ-11 4 мм - плавящийся електрод з фтористо-кальцієвим покриттям для зварювання різних конструкцій з вуглецевої і високолегованої сталі. Довжина електрода 450 мм, діаметр - 4 мм Електроди поставляються в пачці вагою 5 кг
Застосування: використовується для зварювання конструкцій з нержавіючої сталі, захищеної від корозії, марок 12Х18Н10Т, 12Х18Н9Т, 08Х18Н12Т, 12Х18Н12Б і їм подібних, коли шов повинен бути стійкий проти міжкристалітної корозії.
Рекомендації по зварюванню варити короткою дугою, кромки перед зварюванням зачистити. Повторна прокалювання електродів перед зварюванням 270/290ºС протягом 1 години.
Особливості електродів FRUNZE
- Усі виробничі потужності знаходяться безпосередньо на території України
- Більше 11 років досвіду в секторі виробництва зварювальних електродів
- Процес виробництва відповідає державним стандартам якості
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) - 0,08%
- Кремній (Si) - 0,60%
- Марганець (Mn) - 2%
- Хром (Cr) - 19,5%
- Нікель (Ni) - 9,5%
- Ніобій (Nb) - 1%
- Сірка (S) - 0,01%
- Фосфор (P) - 0,027%
Переваги електродів FRUNZE ЦЛ-11, 4 мм
- Вологість електродів перед застосуванням не повинна перевищувати 0,4 %
- Метал шва стійкий проти міжкристалітної корозії за методом АМУ
- Зміст феритної фази в наплавленому металі – 4,6%
- Для сварки используется постоянный ток обратной полярности
- Сварка во всех пространственных положениях, кроме вертикального сверху вниз
- Длина электрода составляет 450 мм
- Основное (фтористо-кальциевое) покрытие электродов
- Плавящийся тип электрода
- Диаметр 4 мм
- Вес упаковки - 5 кг
Характеристики электрода FRUNZE ЦЛ-11, 4 мм
| Вид электродов: | плавящиеся |
| Маркировка электродов: | ЦЛ-11 |
| Диаметр электрода: | 4 мм |
| Длина электрода: | 450 мм |
| Тип покрытия электрода: | основное |
| Материал сварки: | високолегована сталь |
| Вага пачки: | 5 кг |
5 причин купити електроди в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В официальном интернет-магазине Укрсервис можно купить электроды для сварки нержавейки. ТД Укрсервис - официальный дилер ТМ FRUNZE на территории Украины. На всю продукцию распространяется официальная гарантия. Если Вас интересует цена за электроды на 1 кг, менеджеры предоставят подробную консультацию и помогут выбрать лучшие электроды для металла. В каталоге сайта Вы также можете найти актуальные цены, уточнить наличие на складе и просмотреть правдивые отзывы о лучших сварочных электродах в Украине.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 4 мм |
| Довжина електрода | 450 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання високолегованих сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях, за винятком вертикального зверху-вниз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електродів | плавляться |
| Діаметр електрода, мм | 4 |
| Тип покриття | основне |
| Вага пачки, кг | 5 |
| Довжина електрода, мм | 450 |
| Призначення електродів | високолегована сталь |
- Ціна: 2 000 ₴

