FOGO FV 20000 TRE - трифазний бензиновий генератор із двигуном Vanguard 5434. Запуск відбувається з допомогою електростартера. Номінальна потужність генератора на 1 фазі 9 кВт, на 3 фазах 14 кВт. Номінальна сила струму на 1 фазі 39,1 А, на 3 фазах 25,4 А. У генератор вбудована система стабілізації напруги (AVR) та термореле, що відключає двигун при досягненні критичної позначки робочої температури. Додатково реалізовано технологію захисту двигуна від роботи без мастила з його аварійним відключенням.
Генератор відрізняється високою економічністю і підвищеним ККД. Витрата палива при 75% навантаженні – 6,9 л/год. Укомплектований високоякісним альтернатором від виробника Sincro (Італія) із класом захисту IP 23.
Призначений для відновлення подачі електрики у разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення, коли стаціонарна мережа недоступна або пошкоджена.
Особливості:
- автоматичне зупинення двигуна при низькому рівні масла
- цифрове регулювання напруги AVR +/- 2%
- цифрова система AVR, що гарантує роботу без перевантажень і не допускає появи стрибків напруги THD ≤ 6%
- захист від навантаження
- термореле
- датчик тиску масла
- одна захищена розетка на 230В 16A
- одна захищена розетка на 380В 32А
- клас захисту генератора IP 23
- клас ізоляції генератора H
- пусковий струм генератора 400%
- посилений профіль рами 38 мм
- глушник з під'єднанням вихлопного шланга
- акумуляторна батарея
- лічильник робочого часу
Додаткове та сервісне обладнання
- шланг вихлопних газів газів
- транспортний набір
- сервісний пакет (повітряний фільтр, свічки запалювання, моторне масло)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 3 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 6.5 годин |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 14 кВт |
| Максимальна потужність | 15.6 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна сила струму | 25.4 А |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Повна потужність | 17.5 кВА |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Захисний кожух | Ні |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 896 куб. см |
| Потужність двигуна | 31 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | Vanguard 5434 |
| Об'єм паливного бака | 45 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм масляної системи двигуна | 2.3 л |
| Споживання палива | 6.9 л/год |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 890 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Вага | 160 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 160.0 |
| Потужність двигуна, л. с | 31.0 |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Витрата палива, л/год | 6.9 |
| Об'єм масла, л | 2.3 |
| Обсяг паливного бака, л | 45.0 |
| Рівень шуму, дБ | 97 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Briggs+Stratton Vanguard 5434 |
| Час безперервної роботи, год | 9.0 |
| Розміри (Д*Ш*В), см | 90x58x89 |
| Частота, Гц | 50 |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Напруга, В | 220/380 |
| Комплектація | картонна коробка |
| Потужність максимальна 1ф, кВт | 9.9 |
| Потужність номінальна 1ф, кВт | 9.0 |
| Потужність максимальна 3ф, кВт | 15.6 |
| Потужність номінальна 3ф, кВт | 14.0 |
| Країна торгової марки | Польща |
| AVR (авторегулятор напруги) | Так |
| Тип запуску | електростартер |
- Ціна: 313 284 ₴


