Повітряний компресор FIAC AB 500-988 - обладнання для стиснення повітря і подальшої його подачі під тиском в пневматичне обладнання або пневмоінструменти. Дана модель має ресивер на 500 літрів і працює з тиском 10 бар, що робить її оптимальним обладнанням для автомайстерень.
Призначення компресора: повітряні компресори часто використовуються під час будівельних або ремонтних робіт, для монтажу або демонтажу різних конструкцій за допомогою пневмоінструментів, використовується на СТО, автосервісі або шиномонтажі.
Особливості компресорів FIAC
- Поєднання високої якості і хорошої ціни
- Поглинають більшу частину вібрації
- Надійні і зручні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Виготовлено з якісних матеріалів
Переваги компресора FIAC AB 500-988
- Якісна і надійна автоматика
- Великі циліндри дозволяють ефективно працювати з фарборозпилювачами
- Компресор живиться від мережі 380 В
- Надійний захист від перевантаження і перегріву двигуна
- Максимальна продуктивність компресора на виході становить 910 л/хв
- Номінальна споживана потужність 7500 Вт
- В обладнання вже залито компресорне масло Castrol
- Робочий тиск компресора зручно регулюється і становить 10 бар
- Міцний і надійний ресивер об'ємом 500 л
- Колеса забезпечують зручне транспортування і зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiac |
| Країна виробник | Італія |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Двоступінчастий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Опозитний(Горизонтальний) |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.91 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 500 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Вага | 260 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Довжина | 1970 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 7500 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі, В | 380 |
| Тип двигуна | електричний |
| Потужність двигуна, кВт | 7.5 |
| Комплектація | картонна коробка |
| Конструкція | масляна |
| Продуктивність, л/хв | 1070 |
| Об'єм ресивера, л | 500 |
| Тиск, бар | 10 |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Кількість сходинок | 2 |
| Пристрій | ремінний |
| Вага компресора, кг | 260 |
| Габарити, см | 197x59x130 |
| Тип компресора | поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 500 ₴

