Kraft Dele KD11726 – якісний електричний обігрівач промислового класу з живленням від мережі 380 В. Корпус має циліндричну форму, що дозволяє створити спрямований потік нагрітого повітря. Підходить для обігріву житлових та нежитлових приміщень великої площі як основне та додаткове джерело тепла. Має на корпусі 3-ступінчастий перемикач, що дозволяє регулювати потужність споживання до 15000 Вт. Також є можливість увімкнути режим роботи без обігріву. Корпус виготовлений із сталі та додатково покритий порошковою фарбою.
Теплова електрична гармата Kraft Dele KD11726 поставляється в картонній упаковці з колесами для транспортування.
Основні переваги Kraft Dele KD11726:
- 380 В - напруга живлення
- 3-ступінчасте регулювання потужності
- 15000 Вт - максимальна потужність
- Вбудований термостат
- Режим роботи без обігріву із споживанням всього 110 Вт
- Корпус із сталевого листа
- Вбудована ручка та колеса для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Теплова електрична гармата Kraft Dele KD11726
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
| Характеристики електричних гармат | |
|---|---|
| Споживана потужність | 15000 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kraft & Dele |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення, В | 380 |
| Максимальна потужність, кВт | 15 |
| Комплектація | картонна коробка, колеса |
| Продуктивність, куб. м/год | 800 |
| Потужність II ступінь, кВт | 15 |
| Потужність I ступінь, кВт | 5 |
| Клас захисту | IP22 |
| Регулювання потужності | Так |
| Вага (кг) | 22 |
| Особливості | вбудований термостат |
| Країна торгової марки | Польща |
| Габарити корпусу, мм | невідомо |
| Кабель у комплекті | Да |
| Номінальний струм, А | 21.7 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Коригування температури | Да |
- Ціна: 15 213 ₴







