
Тример акумуляторний EGO ST1401E-ST KIT, телескопічна штанга
21 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0260101004
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
EGO ST1401E-ST - потужний та надійний інструмент, розроблений для догляду за газонами невеликої площі. Ширина захоплення при роботі становить 35 см, чого більш ніж достатньо для побутового використання. Високу потужність та продуктивність тримера забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Тример має 2 робочі швидкості, тому здатний впоратися також з бур'янами на ділянці. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2.5 А * год вистачає на 30 хвилин безперервної роботи. Відмінністю даної моделі тримера від іншої лінійки EGO є особлива конструкція штанги, довжина якої регулюється під зростання користувача, а також при транспортуванні її можна скласти, що значно економить місце.
Тример EGO ST1401E-ST поставляється в картонній упаковці разом із акумулятором EGO 56 В 2.5 А*год, зарядним пристроєм, шестигранним ключем та інструкцією з експлуатації.
Основні переваги EGO ST1401E-ST KIT:
- Повний комплект для негайного початку роботи
- 3 роки – максимальна гарантія на інструмент
- Високоефективний безщітковий двигун
- 56 В – працює від усіх акумуляторів EGO 56 В
- 35 см - робоча ширина косіння
- 2,4 мм - товщина волосіні
- Система швидкого заряджання волосіні EGO Powerload
- Напівавтоматична голівка для волосіні - подає волосінь після удару від землю
- Функція плавного запуску
- 2 швидкісні режими роботи
- 3500 - 5800 об/хв - максимальні обороти двигуна
- Підтримка оборотів під навантаженням
- 30 хв - час роботи від акумулятора ємністю 2.5 А * год
- 90 хв - час роботи від акумулятора ємністю 7.5 А * год
- 120 хв - час роботи від акумулятора ємністю 10 А * год
- Телескопічна штанга для регулювання довжини інструменту
- 165 см – 183 см – робоча довжина тримера
- Складна конструкція штанги для зручного транспортування
- Зручна регульована D-подібна рукоятка
- Захисний щиток для ліски
- Захист тримера за стандартом IPX4
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Тример садовий EGO ST1401E-ST
- Косильна головка
- Акумулятор EGO BA1400T 56В 2,5 А*год
- Зарядний пристрій EGO CH2100E
- Шестигранний ключ
- Інструкція
- Картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 350 мм |
| Максимальна ширина скошування | 350 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 5800 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Час заряду акумулятора | 0.8 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Антивібраційна система | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Довжина | 1830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.4 |
| Обороти двигуна, об/хв | 3500-5800 |
| Рівень шуму, дБ | 81 |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Напруга, В | 56 |
| Тип пристрою | Триммер |
| Ємність акумулятору, А*год | 2.5 |
| Комплектація | Косильна головка |
| Ширина захоплення ліски, мм | 350 |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Форма рукоятки | D-подібна |
| Габарити корпусу, мм | невідомо |
| Комплектний акумулятор | є |
| Індикатор заряду акумулятора | є |
| Тип ременя | не скомпільовано |
| Мінімальний час роботи, мін | 30 |
| Оснастка | Косильна головка |
| Ширина захоплення ножа, мм | не вказано |
| Діаметр лісу, мм | 2.4 |
| Максимальний час роботи, мін | 120 |
| Діаметр штанги, мм | 25 |
| Клас пристрою | побутовий |
| Штанги | алюміній |
| Діаметр вала, мм | 7 |
| Особливості | Коригування обертів, телескопічна штанга |
- Ціна: 21 099 ₴







