
Конвектор електричний з програматором Ardesto СН-2000ECW 2,0 кВт
4 633 ₴
- Немає в наявності
- Код: CH-2000ECW
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
- 5 років – повна гарантія на весь механізм
- 20 кв.м - площа обігріву при використанні як основне джерело тепла
- 2,0 кВт - максимальна споживана потужність
- 0,75/1,5 кВт - ступінчасте регулювання потужності
- Вбудований термостат
- Тижневий програматор
- Плавне регулювання температури
- Захист від перегріву
- Захист від замерзання
- Захист корпусу за стандартом IP24
- 2 клас захисту від ураження струмом
- Можна встановлювати на стіну або на підлогу. Кронштейни та опори поставляються в комплекті з обігрівачем.
- 5,4 кг - вага конвектора
ОПИС ЕЛЕКТРИЧЕСКОГО КОНВЕКТОРА електроконвектора Ardesto CH-СН-2000ECW 2,0 кВт
Електричний конвектор з тижневим програматором, електронним керуванням, класом захисту IP24 і потужністю 2000 Вт. Розрахований на обігрів 20 м2. Конвектори Ardesto підтримують два типи монтажу – настінний і підлоговий. Кронштейни та опори поставляються в комплекті з обігрівачем.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Основні | |
| Виробник | Ardesto |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Кількість режимів роботи | 20 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Відстрочка старту | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Індикатор температури | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання потужності | є |
| Макс. потужність, кВт | 2.0 |
| Захист | від перегріву;від замерзання;від вологи |
| Макс. площа обігріву, кв.м | 20 |
| Особливості | Недільна програма |
| Країна торгової марки | Китай |
| Режими роботи | Недільна програма |
| Габарити ВхШхГ, см | 45х74х11 |
| Вага конвектора, кг | 5.4 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Функції | Термостат; регулювання температури |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 633 ₴






