
Панельний електричний конвектор Tesy HeatЕco (CN 03) з механічним терморегулятором 2,0 кВт
3 555 ₴
- Немає в наявності
- Код: CN03 200 MIS F
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
- Міцна металева конструкція з гарним дизайном
- Підлоговий
- Функції енергозбереження
- Оптимальна конвекція - до 25% швидший обігрів приміщення
- Регульований терморегулятор
- Функції безпеки
- Захист від замерзання, фіксований на 5°C, з опцією вкл/викл
- Захист від перекидання
- Захист від перегріву
- Вимикач із захисним ковпаком
- Можливість установки у ваннії кімнати - захист від бризок IP24
ОПИС ЕЛЕКТРИЧЕСКОГО КОНВЕКТОРА Tesy HeatЕco (CN 03) 2.0 кВт
Підлоговий електричний конвектор з механічним терморегулятором, електронним керуванням, класом захисту IP24 і потужністю 2000 Вт. Розрахований на обігрів від 16 до 24 м2.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.48 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Основні | |
| Виробник | Tesy |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Кількість режимів роботи | 20 |
| Рекомендована площа приміщення | 24 кв.м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Відстрочка старту | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Таймер | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Тип встановлення | Настінний |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання потужності | є |
| Макс. потужність, кВт | 2.0 |
| Захист | від перегріву;від замерзання;від вологи |
| Макс. площа обігріву, кв.м | 24 |
| Країна торгової марки | Болгарія |
| Режими роботи | Плавне регулювання до 2000 Вт |
| Габарити ВхШхГ, см | 45х83х9 |
| Вага конвектора, кг | 5.48 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Функції | Термостат; регулювання температури |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 555 ₴
