
Панельний електричний конвектор Tesy LivEco Cloud (CN 051) з керуванням через інтернет 2,0 кВт
5 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: CN 051 200 EI CLOUD W
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
- Сучасний дизайн з тонким профілем
- Міцна металева конструкція приладу
- Швидке та інтуїтивно зрозуміле підключення до додатка myTESY
- Оновлений та зрозумілий електронний контроль
- Світлодіодний дисплей із зазначенням бажаної та фактичної температури приміщення
Функції енергозбереження - ErP Compliant - Прилад з максимальним значенням сезонної енергоефективності
- Попередньо визначені режими: Еко, Комфорт, Сон
- Оптимальна конвекція - до 25% швидше обігрів приміщення
- Електронний терморегулятор 10-30°C з точністю ±0,1°C - економить до 21% витрат на електроенергію
- Щотижневий програматор 24 години / 7 днів з кроком 30 хвилин
- Адаптивний запуск з опцією On / Off
- Функції відкритих вікон/дверей за допомогою опції On / Off
- Калібрування термостата для досягнення бажаного комфорту - корекція температури ±4°С
- Функція відкладеного старту - до 96 годин
Функції безпеки - Блокування клавіатури / захист від дітей
- Захист від перегріву
- Захист від перекидання
- Захист від замерзання, фіксований на 5°C, з опцією On / Off
- Варіант установки ванної кімнати - захист від бризок IP24
ОПИС ЕЛЕКТРИЧЕСКОГО КОНВЕКТОРА Tesy LivEco Cloud (CN 051) 2.0 кВт
Електричний конвектор з Wi-Fi, електронним керуванням, класом захисту IP24 і потужністю 2000 Вт. Розрахований на обігрів від 16 до 24 м2. Конвектори Tesy LivEco Cloud з настінним типом монтажа.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Глибина | 84 мм |
| Основні | |
| Виробник | Tesy |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Кількість режимів роботи | 20 |
| Рекомендована площа приміщення | 24 кв.м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Відстрочка старту | Так |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Індикатор температури | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання потужності | є |
| Макс. потужність, кВт | 2.0 |
| Захист | від перегріву;від замерзання;від вологи |
| Макс. площа обігріву, кв.м | 24 |
| Особливості | Wi-Fi |
| Країна торгової марки | Китай |
| Режими роботи | Недільна програма |
| Габарити ВхШхГ, см | 46х77х8.4 |
| Вага конвектора, кг | 5.72 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Функції | Термостат; регулювання температури |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴




