
Мотопомпа бензинова Vulkan SCST100 для сильнозабрудненої води
40 653 ₴
- Готово до відправки
- Код: SCST100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотопомпа Vulkan SCST100 - високопродуктивний бензиновий самовсмоктувальний насос для перекачування дуже брудної води з домішками до 28 мм розміром. Дана модель без проблем здатна перекачувати речовини або рідини, що містять пісок, глину, мул, дрібне каміння.
Призначення: застосовується у сільському господарстві, промисловості та будівництві.
Особливості мотопомп Vulkan
- Висока продуктивність
- Підвищена зносостійкість
- Надійні у процесі експлуатації
Переваги Vulkan SCST100
- Надійний двигун Senci SC420 з потужністю 14 л.
- Може працювати з чистою, брудною водою та водою з каналізації
- Допускається наявність у воді дрібних частинок розміром до 28 мм.
- Професійний шламовий насос із торцевим захистом валу;
- Збільшена продуктивність на 5-8% (залежить від рівня забруднення рідини);
- Висока пропускна здатність – 85 куб.м/год
- Посилена рама та легкість у транспортуванні;
- Легкість запуску та експлуатації; знижений рівень вібрації;
- Захист від низького рівня мастила;
- Високоякісні деталі та ущільнювачі
- Компактний та привабливий дизайн.
Комплектація
- Мотопомпа.
- Свічковий ключ (1 шт.).
- Штуцер водяного фільтру (1 шт.).
- Сітка водяного фільтру (1 шт.).
- Штуцер (2 шт.).
- Алюмінієва гайка штуцера (2 шт.).
- Прокладка ущільнювача (2 шт.).
- Хомут (2 шт.).
- Інструкція з експлуатації.
- Упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 70 кг |
| Виробник | VULKAN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Максимальний напір | 25 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 28 мм |
| Максимальна пропускна здатність | 85 куб.м/год |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода, Вода з домішками, Каналізаційні речовини, Абразивні гідросуміші |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна, л. с | 14.0 |
| Габарити (мм) | 740x560x580 |
| Обороти двигуна, об/хв | 3600 |
| Двигун | бензиновий |
| Максимальний напір, м | 25 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Senci SC420 |
| Обсяг паливного бака, л | 6.5 |
| Вага мотопомпи, кг | 70 |
| Продуктивність, куб. м/год | 85.0 |
| Діаметр патрубків, мм | 100 |
| Висота всмоктування, м | 7 |
| Потужність двигуна, кВт | 10.3 |
| Витрата палива, л/год | 3.2 |
| Об'єм двигуна, куб. см | 420 |
| Тип рідини | дуже брудна вода |
| Комплектація | картонна коробка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Обйом бака для олії, л | 1.1 |
| Особливості | максимальний розмір домішок 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 653 ₴




