
Насос циркуляційна Aquatica GPD25-4S/180 774112
2 109 ₴
- Готово до відправки
- Код: 774112
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Циркуляційний насос Aquatica 774112 - одинарний відцентровий насос з мокрим ротором для систем опалення. Протягом години може перекачувати до 3000 літрів води температурою до +110°C.
Призначення і сфера застосування:Використовується для перекачування води по системах водяного опалення, в промислових циркуляційних системах, системах охолодження і кондиціонування.
Переваги циркуляційного насоса Aquatica 774112
- Обладнаний асинхронним, трьохшвидкісним, безшумним електродвигуном
- Ступінчаста система управління потужністю через регулювання кількості обертів (3 режими)
- Чавунний корпус
- Керамічний вал двигуна
- Робоче колесо з технополімера
- Мідна обмотка статора
- Гільза статора електродвигуна з нержавіючої сталі AISI 304
- Використовується керамічний радіальний Підшипник
- Горизонтальне розміщення валу
- Вхідний і вихідний отвори розташовані в насосі співвісно (на одній прямій)
Технічні характеристики циркуляційного насоса Aquatica 774112
| Живлення: | електромережа, 220 В |
| Основне призначення: | для систем опалення |
| Тип ротора: | мокрий |
| Споживана потужність: | 65 Вт |
| Продуктивність: | до 3000 л/год |
| Напір: | 4 м |
| Тиск: | 10 бар |
| Температура води: | до + 110°C |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Тип з'єднання: | різьбове |
| Монтажна довжина: | 180 мм |
| Діаметр входу/виходу: | 1.5" / 1.5" |
| Габарити: | 130x130x180 мм |
| Вага насоса: | 4 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Україна |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 18 міс |
5 причин купити циркуляційний насос в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет магазині ТД Укрсервіс можна купити циркуляційний насос для опалення Aquatica 774112. ТД Укрсервіс - авторизований дилер ТМ Aquatica на території України. Вся продукція якісна і оригінальна, поставляється з гарантією 18 місяців. Якщо вас цікавить, яка потужність циркуляційного насоса, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, які циркуляційні насоси для опалення краще. В електронному каталозі Ви також маєте можливість дізнатися актуальні ціни, наявність на складі і подивитися правдиві відгуки про обраний циркуляційному насосі.
Продукція доставляється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Aquatica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Частота струму | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Тип ротора | Мокрий |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 65 |
| Вага насоса, кг | 4 |
| Напір, м | 4 |
| Клас ізоляції | невідомо |
| Продуктивність, л/год | 3000 |
| Діаметр виходу, дюйм | 1 1/2 |
| Діаметр входу, дюйм | 1 1/2 |
| Макс. робочий тиск, бар | 10 |
| Хв.температура рідини | невідомо |
| Макс.температура рідини | 110 |
| Монтажна довжина, мм | 180 |
| Комплектація | картонна коробка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Габарити корпусу, мм | 130x130x180 |
| Матеріал валяв двигун | кераміка |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Клас захисту | невідомо |
| Призначення | для систем опалення |
| Тип з'єднання | різьба |
- Ціна: 2 109 ₴


