
Насос циркуляційний Aquatica LEO LRP 25-60/130 (774433)
2 914 ₴
- Немає в наявності
- Код: 774433
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги насоса Aquatica Leo LRP 25-60/130:
- 2 роки гарантії на весь механізм
- 96 Вт - максимальна потужність
- 220 В - напруга живлення насоса
- 3480 л/год - максимальна продуктивність
- 6 м - максимальний напір води
- 10 бар - максимальний тиск
- 110 С - максимальна температура перекачується води
- 1 1/2" - діаметр патрубків для підключення (в комплекті перехідники на 1")
- 3 робочих швидкості
- Корпус з чавуну
- Вал двигуна з металокераміки
- Обмотка статора двигуна з міді
- H - клас ізоляції
- IP44 - клас захисту корпусу
Комплектація:
- Насос циркуляційний Aquatica Leo LRP 25-60/130
- Перехідники 1"
- Картонна упаковка
Опис насоса Aquatica Leo LRP 25-60/130
Aquatica Leo LRP 25-60/130 - насос для перекачування гарячої води в системі опалення. Використовується для створення додаткового тиску в трубах після нагрівання води в котлі, і забезпечує циркуляцію води. Максимальна пропускна здатність становить 3480 л/год при споживаної потужності всього 96 Вт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 96 Вт |
| Вага | 3.3 кг |
| Виробник | Aquatica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний напір | 6 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Якість води | Чистий |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Користувацькi характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 96 |
| Вага насоса, кг | 3.3 |
| Напір, м | 6 |
| Клас ізоляції | невідомо |
| Продуктивність, л/год | 3480 |
| Діаметр виходу, дюйм | 1 1/2 |
| Діаметр входу, дюйм | 1 1/2 |
| Макс. робочий тиск, бар | 10 |
| Хв.температура рідини | невідомо |
| Макс.температура рідини | 110 |
| Монтажна довжина, мм | 130 |
| Комплектація | картонна коробка, переходи 1 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Габарити корпусу, мм | невідомо |
| Матеріал валяв двигун | металотехніка |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Особливості | 3 Робочі швидкості |
| Клас захисту | невідомо |
| Призначення | для систем опалення |
| Тип з'єднання | різьба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 914 ₴



