
Рокла гідравлічна Vulkan SYP-IIK 3 т / 2500 мм жовта
34 044 ₴
- Немає в наявності
- Код: null
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гідравлічний візок SYP-IIK - обладнання для складу, за допомогою якого можна перевозити важкий вантаж. Часто використовується для транспортування об'єктів по території складу, навантаження або розвантаження і т.д. Представлена модель відрізняється від інших моделей довшими вилами та міцнішою і якіснішою сталлю.
Призначення і сфера використання: переміщення дерев'яних палет з вантажем вагою не більше 2000 кг і підйом їх на висоту до 20 см. Окрім складів, активно застосовується в аеропортах, портах і на різних промислових об'єктах.
Особливості підйомного обладнання Вулкан
- Відмінне співвідношення ціни і якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги Vulkan SYP-IIK
- Поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору
- Максимальна довжина вил 250 см
- Ширина охоплення вил 55 см
- Колеса не залишають слідів і створюють мінімальний шум
- Можна піднімати вантажі вагою до 3000 кг
- Відмінно працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні і т. д.
- Розміри передніх коліс 18х5см
- Розміри задніх коліс 8х7см
- Спарені колеса стійко витримують високе навантаження
- Посадкова висота підйому - 85 мм
- Максимальна висота підйому - 200 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Власна вага | 170 кг |
| Мінімальна висота підйому | 85 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри візка | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Довжина | 2650 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 85 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
| Довжина вил | 2500 мм |
| Розміри роликів на вилах | |
| Ширина роликів на вилах | 70 мм |
| Діаметр роликів на вилах | 80 мм |
| Розміри рульових коліс | |
| Ширина рульових коліс | 50 мм |
| Діаметр рульових коліс | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | рокла |
| Передні колеса, мм | 180х50 |
| Вага рокли, кг | 75 |
| Хв. висота підйому, мм | 85 |
| Вантажопідйомність, кг | 3000 |
| Ширина вил, мм | 550 |
| Задні колеса, мм | 80х60 |
| Макс. висота підйому, мм | 200 |
| Довжина вил, мм | 2500 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Матеріал коліс | поліуретан покритий гумою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 044 ₴


