
Електропила ланцюгова GTM CS16/2000ТН мережева
4 771 ₴
- Готово до відправки
- Код: CS16/2000ТН
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM CS16/2000ТН - продуктивна електропила побутового класу, призначена для обрізання саду, заготівлі дров, столярних та теслярських робіт по будинку. Інструмент обладнаний електричним двигуном потужністю 2000 Вт. Відсутність вихлопів дозволяє працювати з інструментом навіть у приміщенні. Пила комплектується шиною довжиною 40 см і фірмовим ланцюгом з кроком 3/8 дюйма, що рухається зі швидкістю 13.5 м/с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції є плавний запуск інструменту, а також швидкий доступ до щіток для заміни.
Основні переваги GTM CS16/2000ТН:
- 220 В - напруга живлення
- 2000 Вт – потужний електродвигун
- 40 см/16 дюймів - довжина комплектної шини
- 57 ланок, 1,3 мм, 3/8" - розміри ланцюга
- 13.5 м/с – швидкість ланцюга
- Система плавного пуску
- Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
- Безключовий натяг ланцюга
- Безключова заміна шини
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Електропила GTM CS16/2000ТН - 1 шт
- Шина 40 см/16 дюймів - 1 шт
- Ланцюг - 1 шт
- Чохол на шину – 1 шт
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.5 м/сек |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.15 сек |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму, дБ | 106 |
| Тип двигуна | щітковий |
| Потужність двигуна, кВт | 2.0 |
| Комплектація | картонна коробка, шина, ланцюг, чохол |
| Товщина ланки, мм | 1.3 |
| Тип харчування | мережа |
| Крок ланцюга, дюйм | 3/8 |
| Плавний пуск | Да |
| Кількість ланок | 57 |
| Вага пилки, кг | 4.7 |
| Максимальні обороти двигуна, об/хв | невідомо |
| Розмір шини, см / дюйм | 40 / 16 |
| Особливості | швидкий доступ до щіток |
| Країна торгової марки | Україна |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | побутовий |
| Об'єм бака для змазки ланцюга, л | 0.2 |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Тріумф ланцюга | механічний |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Швидкість ланцюга, м/с | 13.5 |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 771 ₴



