-25%

Віброшліфмашина GTM S115/300E
2 146 ₴
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: S115/300E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM S115/300E - побутовий інструмент для обробки рівних поверхонь в автомайстернях та СТО. Дана модель дозволяє проводити як грубу обробку, так і тонке полірування за допомогою шліфувального паперу. Шліфувальна машина GTM S115/300E має вбудовану систему видалення пилу, що дозволяє використовувати комплектний пилозбірник. Частота коливань регулюється в залежності від необхідності від 6000 до 12000 кол/хв.
Основні переваги GTM S115/300E:
- 300 Вт – максимальна потужність
- 115х230 мм - розмір шліфувальної платформи
- Регулювання частоти
- 6000 - 12000 кол/хв - максимальна частота коливань ексцентрика
- Вбудована система видалення пилу
- Пилозахист двигуна
- Лита робоча платформа
- М'які накладки – для кращого захоплення інструменту
Комплектація:
- Шліфмашина GTM S115/300E
- Пилозбірник
- Шліфлист - 2 шт
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Вага | 3.1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | GTM |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Довжина стрічки/листа | 230 мм |
| Ширина стрічки/листа | 115 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальна частота коливання платформи | 12000 кол/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 300 |
| Рівень шуму, дБ | 104 |
| Плавний пуск | Немає |
| Кількість обертів, об/хв | 3000 – 6000 |
| Вага шліфмашини, кг | 3.1 |
| Ширина стрічки, мм | 115 |
| Амплітуда коливань, мм | немає даних |
| Довжина стрічки, мм | 230 |
| Частота коливань, кол/хв | 6000 – 12000 |
| Коригування перевертів | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴


