Гідроакумулятор Aquatica 779126 — допоміжний резервуар для запасного об'єму води, необхідний, щоб запобігти гідроудару та зберегти необхідний натиск води всередині опалювальної системи, у разі вимкнення водопостачання.
Призначення та сфера застосування: використовується в замкнутих системах індивідуального опалення житлових приміщень (квартири, приватні будинки, котеджі тощо).
Порада: для оптимальної роботи системи водопостачання в комплекті з гідроакумулятором рекомендується встановити комплект автоматики для регулювання тиску в системі.
Переваги гідроакумулятора Aquatica 779126
Міцний металевий корпус із вуглецевої сталі з порошковим фарбуванням Стійкі металеві ніжки
Мембрана виготовлена із синтетичної етилен-пропіленової гуми, завдяки чому без проблем витримує температуру до +99oС
Вертикальний тип встановлення чудово підходить для використання разом із заглибними насосами
Характеристики гідроакумулятора Aquatica 779126
Тип ємності:
акумулятор акумулятор
Монтаж:
Вертикальний
Тип конструкції:
Циліндричний закруглений
Об'єм місткості:
100 л
Робочий тиск:
8 бар
Робоча температура:
до +99°C
Діаметр з'єднання:
1"
Матеріал бака:
вуглецева сталь
Діаметр горловини:
90 мм
Габарити:
840 x 450 x 450 мм мм
Вага насоса:
10.7 кг
Батьківщина торгової марки:
Україна
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
18 міс
5 причин купити гідроакумулятор в Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити вертикальний гідроакумулятор на 100 л Aquatica 779126. ТД Укрсервіс — авторизований дилер ТМ Aquatica на території України. Уся продукція якісна й оригінальна, постачається з офіційною гарантією 18 місяців. Якщо Вас цікавить, скільки коштує вертикальний гідроакумулятор на 100 літрів для дому, менеджери нададуть докладну консультацію й підкажуть, скільки води в гідроакумуляторі 100 літрів. В електронному каталозі Ви також маєте можливість дізнатися актуальні ціни, наявність на складі та подивитися правильні відгуки про обраний горизонтальний гідроакумулятор.
Доставка виробляється всією Україною: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 10.7 кг |
| Виробник | Aquatica |
| Максимальна робоча температура | 99 град. |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Об`єм | 100 л |
| Матеріал корпусу | Вуглецева сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Розташування гідроакумулятора | Вертикальне (з ніжками) |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Діаметр | 450 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтаж | вертикальний |
| Макс.робочий тиск, бар | 8 |
| Діаметр з'єднання, дюйм | 1 |
| Об'єм ємності, л | 100 |
| Тип ємності | гідроакумулятор |
| Матеріал бака | Сталь |
| Вага (кг) | 10.7 |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 680 ₴

