GTM SG400 – легкий та компактний фарбопульт, який призначається для постійного побутового використання. Живиться від стандартної побутової мережі з напругою 220 В. Максимальна витрата фарби під час роботи 800 мл/хв. Залежно від завдання та типу фарби, користувач може відрегулювати розпилення. Рукоятка гумова і забезпечує надійне захоплення інструменту. Краскопульт GTM SG400 поставляється у картонній упаковці з набором аксесуарів для роботи.
Основные преимущества GTM SG400:
- 400 Вт – максимальна потужність
- 0.9 л – об'єм резервуару для фарби
- 800 мл/хв - максимальна витрата фарби
- 70 DIN-s - максимальна в'язкість фарби
- 2.5 мм – діаметр сопла
- Регулювання області фарбування
- Довжина кабелю живлення 195 см
Комплектація:
- Краскопульт електричний GTM SG400
- Лійка
- Набір аксесуарів для роботи
- Інструкція
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Виробник | GTM |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність бака розпилювача | 0.9 л |
| Продуктивність фарбопульта | 0.8 літр/хв |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 400 |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Довжина шлангу, м | Немає |
| Комплектація | картонна коробка, аксесуари |
| Вага фарбопульта, кг | 2 |
| Харчування | мережа |
| Система розпилення | HVLP |
| Діаметр сопла, мм | 2.5 |
| Матеріал резервуара | пластик |
| Довжина шнура, м | 1.95 |
| Особливості | прогумована ручка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Габарити корпусу, мм | 300x120x250 |
| Клас інструменту | побутовий |
| Розпилення | пневматична |
| Об'єм резервуара, мл | 900 |
| Резервуар | нижній |
| Макс. в'язкість фарби | 70 DIN |
| Витрата фарби, л/хв | 0.8 |
| Виносний компресор | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 196 ₴



