
Тепловентилятор електричний WetAir WFH-04
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: WFH-04
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
WetAir WFH-04 -якісний електричний обігрівач побутового призначення. Має на корпусі ступінчастий перемикач, що дозволяє регулювати споживану потужність від 1000 Вт до 2000 Вт. В якості основного джерела живлення може обігріти до 18 кв.м, при додатковому використанні до 20 кв.м.
Тепловентилятор електричний WetAir WFH-04 поставляється в картонній упаковці з інструкцією по експлуатації.
Основные преимущества WetAir WFH-04:
- 220 В - напруга живлення
- Ступінчасте регулювання потужності
- 1000 Вт / 2000 Вт - ступені потужності обігрівача
- 18 кв.м - рекомендована площа обігріву
- 20 кв.м - максимальна площа обігріву в якості додаткового джерела тепла
- Якісний нагрівальний елемент з ніхрому
- Захист від перегріву
- Вбудований терморегулятор і термостат для підтримки заданої температури
- Вбудований режим роботи без обігріву
- Діелектричний корпус
- 225х125x265 мм - компактні габарити
- 0.9 кг - мала вага
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Тепловентилятор електричний WetAir WFH-04
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | WetAir |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.9 |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Потужність II ступінь, кВт | 2 |
| Максимальна потужність, кВт | 2 |
| Потужність I ступінь, кВт | 1 |
| Продуктивність по повітрю, куб. м/год | 20 |
| Регулювання потужності | є |
| Комплектація | інструкції |
| Країна торгової марки | Україна |
| Габарити корпусу, мм | 225х125x265 |
| Кабель у комплекті | є |
| Особливості | захист від перегрівання |
| Клас захисту | IPx0 |
| Коригування температури | є |
| Нагрівальний елемент | нейромова спіраль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴
