
Тепловентилятор електричний Grunhelm FH-04
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: FH-04
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тепловентилятор електричний Grunhelm FH-04 — якісний побутовий нагрівач, який забезпечує швидкий та ефективний обігрів приміщень площею до 18 кв.м як основне джерело тепла та до 20 кв.м при додатковому використанні. Завдяки ступеневому перемикачу можна регулювати споживану потужність від 1000 Вт до 2000 Вт.
Конструктивні особливості:
- Напруга живлення: 220 В
- Ступеневе регулювання потужності: 1000 Вт / 2000 Вт
- Рекомендована площа обігріву: 18 кв.м
- Максимальна площа обігріву при додатковому використанні: 20 кв.м
- Якісний нагрівальний елемент із ніхрому
- Захист від перегрівання
- Вбудований терморегулятор і термостат для підтримки заданої температури
- Режим роботи без обігріву
- Діелектричний корпус
- Компактні габарити: 240х140х270 мм
- Мала вага: 0.9 кг
Технічні характеристики:
- Виробник: Grunhelm
- Тип: електричний тепловентилятор
- Живлення: 220 В
- Потужність: 1000–2000 Вт
- Площа обігріву: 18–20 кв.м
- Габарити: 240х140х270 мм
- Вага: 0.9 кг
Комплектація:
- Тепловентилятор електричний Grunhelm FH-04
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Максимальна потужність, кВт | 2 |
| Комплектація | інструкції |
| Потужність II ступінь, кВт | 2 |
| Потужність I ступінь, кВт | 1 |
| Продуктивність по повітрю, куб. м/год | 20 |
| Клас захисту | IPx0 |
| Регулювання потужності | є |
| Вага (кг) | 0.9 |
| Особливості | захист від перегрівання |
| Країна торгової марки | Україна |
| Габарити корпусу, мм | 240х140x270 |
| Кабель у комплекті | є |
| Нагрівальний елемент | нейромова спіраль |
| Коригування температури | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴
