
Інфрачервоний обігрівач UFO Basic 1800
5 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: UFO-YU18EN
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інфрачервоний обігрівач UFO Basic 1800 - надійне опалювальне обладнання, яке здатне нагріти площу до 22 м2. Даний тип обігрівачів зарекомендував себе як ефективний і більш економічний, в порівнянні з аналогами. Важливою перевагою ІК обігрівачів є те, що вони запобігають появі вогкості і хвороботворних бактерій в приміщенні, що обігрівається. Інфрачервоні обігрівачі часто купують для обігріву будинку, дачі або гаража.
При роботі інфрачервоного обігрівача
Нагрівання відбувається за допомогою цілеспрямованого випромінювання інфрачервоних променів.
Призначення і сфера застосування
Інфрачервоний обігрівач UFO Star 2300 часто використовують для локального і загального обігріву:
- Закритих, напіввідкритих об'єктів
- Приміщень з великими втратами тепла, наприклад, часто провітрюваних приміщень
- Ангарних приміщень
- Приміщень протягом, короткого періоду часу, наприклад дач, котеджів
- Транзитних приміщень
Переваги ІЧ обігрівача UFO Basic 1800
- Може встановлюватися як на стіну, так і на стелю або підлогу
- Живиться від побутової електромережі 220В
- Ресурс лампи 6000 годин
- Надійно захищений від перегріву і вологи
- Обладнаний надійним термостатом, завдяки чому може підтримувати постійну температуру, відповідно виставленим налаштувань
- Дозволяє контролювати температуру нагрітого повітря
- Кварцовий тип нагрівача
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Основні | |
| Виробник | UFO |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Тип встановлення | Настінний, Стельовий |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 18 кв.м |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту | I |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність, кВт | 1.8 |
| Комплектація | картонна коробка, кріплення на стіну |
| Вага обігрівача, кг | 4 |
| Максимальна площа обігріву, м2 | 22 |
| Тип інфрачервоного нагрівача | кварцовий |
| Регулювання потужності | Так |
| Особливості | ресурс лампи 6000 годин |
| Країна торгової марки | Туреччина |
| Габарити корпусу, мм | 190х860х90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴

