
Лещата Vulkan M37-150 HEAVY DUTY верстатні 150 мм
4 183 ₴
- Готово до відправки
- Код: M37-150
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Верстатні лещата Vulkan M37-150 HEAVY DUTY - ручний інструмент для затиску різних деталей і утримування їх в стабільному положенні під час обробки верстатом.
Призначення: за допомогою лещат затискають деталі для їх подальшої обробки за допомогою верстата (різання, свердління і т. д.)
Переваги лещат Vulkan HEAVY DUTY
- Можуть витримувати великі навантаження
- Монтажні поздовжні отвори для зручного кріплення на верстаті
- Міцна чавунна конструкція забезпечує великий експлуатаційний ресурс
- Якісна різьба гвинтів забезпечує плавну роботу і тривалий термін служби
- Лещата можуть затискати деталі діаметром до 150 мм
- Щелепи виготовлені із сталі SC37
- Твердість затискних щелеп становить близько HRC45° - HRC52°
- Лещата покриті червоною порошковою фарбою
- Глибина затиску становить 45 мм
- Зусилля затиску сягають 21 кН/см
- Лещата мають вагу 9 кг
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Основні | |
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Індія |
| Тип лещат | верстатні |
| Наявність поворотного механізму | Ні |
| Ширина губок | 150 мм |
| Висота губок | 45 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 150 мм |
| Наявність ковадла | Ні |
| Наявність затиску для труб і циліндричних деталей | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | чавун/сталь |
| Ширина затиску, мм | 150 |
| Зусилля затиску, кН | 26 |
| Глибина затиску, мм | 45 |
| Механізм стиснення | гвинтовий |
| Вага лещат, кг | 9.1 |
| Призначення лещат | верстатні |
| Ширина губок, мм | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 183 ₴
