FOGO F4001 – бензиновий електрогенератор побутового класу, оснащений надійним, стійким до роботи 4-тактним двигуном марки Rato R300 з максимальною потужністю на виході до 4 кВт. Ідеальний варіант для забезпечення електроживлення у екстрених випадках при відключенні мережі. Під час роботи повного бака палива об'ємом 5,4 л вистачить до 2.5 години при 75% навантаженні. У даній моделі є захист від перевантаження та датчик рівня мастила
Переваги електрогенератора FOGO F4001:
- 3,8 кВт - висока номінальна потужність
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 15,7 А - номінальний струм під час роботи
- 2 розетки 230В 16А на панелі керування
- Вбудована система стабілізації напруги (AVR)
- Максимально проста у використанні конструкція
- Захист від перевантаження
- Вбудований датчик низького рівня мастила
- 650х520х490 мм - компактні габарити.
Комплектація:
- Генератор FOGO F4001 – 1 шт
- Інструкція експлуатації – 1 шт
- Упаковка
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 53 кг |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Основні | |
| Виробник | Fogo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 3.8 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 2.5 годин |
| Режим роботи | Безперервний |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Номінальна сила струму | 15.7 А |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Ручка для перенесення | Так |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Автоматичний регулятор напруги | Ні |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 300 куб. см |
| Потужність двигуна | 8 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | Rato R300 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 5.4 л |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Споживання палива | 2.2 л/год |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага (кг) | 53.0 |
| Потужність двигуна, л. с | 8.0 |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Витрата палива, л/год | 2.2 (у разі навантаження 75%) |
| Об'єм масла, л | 1.1 |
| Обсяг паливного бака, л | 5.4 |
| Рівень шуму, дБ | 96 |
| Тип двигуна | 4-х тактний |
| Модель двигуна | RATO R300 |
| Час безперервної роботи, год | 2.5 |
| Розміри (Д*Ш*В), см | 65х52х49 |
| Частота, Гц | 50 |
| Об'єм двигуна, см3 | 300 |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Напруга, В | 220 |
| Комплектація | картонна коробка |
| Потужність максимальна 1ф, кВт | 4.0 |
| Потужність номінальна 1ф, кВт | 3.8 |
| Країна торгової марки | Польща |
| AVR (авторегулятор напруги) | Немає |
| Тип запуску | ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 080 ₴

