Master B 35 CED - дизельний обігрівач промислового класу з максимальною тепловою потужністю 10 кВт. Корпус має спеціальну форму, що дозволяє створити потік спрямований нагрітого повітря об'ємом до 280 куб.м/ч. Підходить для обігріву житлових та нежитлових приміщень великої площі з гарною вентиляцією. Гармата обладнана баком для палива на 15 л, якого вистачить на 16 годин безперервної роботи. Розпалювання здійснюється від стандартної електромережі 220 В.
Основні переваги Master B 35 CED:
- 10000 Вт – максимальна теплова потужність
- 280 куб.м/год – максимальна продуктивність
- 15 л - об'єм бака для палива
- 0.9 л/год - витрата палива
- Бак для палива із вбудованим індикатором рівня
- Два фільтри для палива
- Електронний контроль полум'я з фотоелементом
- Двигун вентилятора з термозахистом
- Камера згоряння з нержавіючої сталі
- Корпус із сталевого листа
- 350x450x810 мм - компактні габарити.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Теплова дизельна гармата Master B 35 CED
- Інструкція з використання
- Картонна упаковка
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 14 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Основні | |
| Виробник | Master |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Ємність паливного бака | 15 л |
| Тип | Дизельна |
| Час автономної роботи | 16 годин |
| Теплова потужність | 10 кВт |
| Продуктивність | 280 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Фотоелемент | Так |
| Характеристики дизельних гармат | |
| Витрата палива | 0.9 л/год |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага (кг) | 14 |
| Обсяг паливного бака, л | 15 |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Продуктивність, куб. м/год | 280 |
| Максимальна потужність, кВт | 10 |
| Харчування | дизель |
| Регулювання потужності | Немає |
| Комплектація | картонна коробка, вилка, кабель живлення |
| Номінальний струм, А | 0.35 |
| Країна торгової марки | Італія |
| Габарити корпусу, мм | 350x450x810 |
| Кабель у комплекті | Да |
| Особливості | електронний контроль полум'я |
| Клас захисту | IP41 |
| Коригування температури | Немає |
| Нагрівальний елемент | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 750 ₴

